MeetYT 5 już za kilka dni! Zobaczcie kogo możemy tam spotkać i co czeka nas na miejscu

MeetYT 5 już za kilka dni! Zobaczcie kogo możemy tam spotkać i co czeka nas na miejscu

Trudno nie zauważyć, że społeczność twórców internetowych z dnia na dzień nabiera coraz to żywszych kolorów, a sam YouTube ostatnimi czasy bije rekordy popularności, stwarzając tym samym realne zagrożenie nawet dla takiego olbrzyma jakim jest telewizja. Rezultatem tego wciąż narastającego sukcesu są m.in. takie wydarzenia jak meetYT. Pragniemy przypomnieć, że został już tylko trochę ponad tydzień, do następnej, piątej już edycji imprezy zrzeszającej fanów YouTube w Polsce!


Dokładnie 14 stycznia zostaną otwarte drzwi na Tauron Arenie w Krakowie, by przez okrągłe 10 godzin gościć największych fanów YouTube. Warto zaznaczyć, że na wszystkich planujących odwiedzić przedsięwzięcie jakim jest meetYT 5 czeka multum niesamowitych atrakcji oraz twórców, którzy jeszcze nigdy nie byli na wyciągnięcie ręki, tak jak teraz!
timthumb

Uczestnicy będą mieli okazję spotkać aż 150 gości specjalnych, zaczynając od "Meme famili", czyli Gargamela, Ahusa i Generatora Frajdy, przechodząc przez Boxdela, Z Dupy i Ravgora, a nawet Sylwię Lipkę, Adama Kalinowskiego czy Olivię Fok, a to tylko początek listy twórców, których spotkacie za parę dni. Dodatkowo, na wydarzenie zostało wypełnionych ponad 200 formularzy akredytacyjnych przez media i prasę. Event nie odbędzie się także bez specjalnej strefy free2play z ponad 100 stanowisk do grania. Na wytrwałych czekają liczne konkursy, a o występach na scenie, turniejach oraz masie stoisk już nie wspominając. Gdyby tego było mało, organizatorzy wychodzą nam naprzeciw i zapowiadają - meetGoT, czyli gratkę dla miłośników serialu Gry o Tron z atrakcjami związanymi z uniwersum pieśni lodu i ognia m.in. konkursem na najlepszy cosplay!

Jeśli Waszym marzeniem jest posiadanie w swojej garderobie oryginalnych produktów oraz innych gadżetów naszych internetowych twórców, to jest to miejsce dla Was! Dzięki złotemu sponsorowi meetYT 5 - Tiger Energy Drink, zespół Gargamela postawi swoje dumne stoisko na płycie głównej Tauron Areny, gdzie będzie można znaleźć limitowane produkty chłopaków. Oczywiście nie tylko oni będą oferowali swoje dobra, ponieważ do tej wielkiej grupy zaliczają się: ZDUPY, ŚmiechawaTV, Serafin, DG i kilku innych twórców!

Świetną sprawą dla posiadaczy biletów GOLD jest fakt, że specjalnie dla Was zostanie wyeksponowana strefa, która ułatwi kontakt z idolami do maximum! Będzie się działo.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Finał IEM Oakland 2017. Czy NiP przeciwstawi się faworytowi?

IEM Oakland 2017 już za tydzień!

PGL Major Kraków ogłoszony najlepszym w historii!

Wideo dnia: Katowice to e-sport

Intel Extreme Masters 2018 ponownie w Polsce! Poznaliśmy datę polskiego święta e-sportu

MeetUp Kraków 2017 w liczbach! [INFOGRAFIKA]