Ekipa Friza i reZigiusz ambasadorami MeetUp 2019 Kraków!

Ekipa Friza i reZigiusz ambasadorami MeetUp 2019 Kraków!

Już 31 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się kolejna edycja spotkania YouTuberów z widzami - MeetUp® 2019! Na miejscu pojawią się dziesiątki znanych twórców, a my tymczasem poznaliśmy pierwszych ambasadorów eventu!


Miano ambasadora MeetUp® otrzymują najpopularniejsi twórcy, którzy na evencie będą dostępni od samego początku, aż do jego końca. Przeprowadzą wstęp, a także zakończenie na scenie głównej. To jednak nie wszystko! Biorąc pod uwagę poprzednie edycje tego wydarzenia, ambasadorzy wezmą udział w wielu dodatkowych atrakcjach. Na tegorocznym MeetUp'ie w Krakowie, ambasadorami będzie reZigiusz oraz Ekipa Friza w skład której wchodzi: Tromba, Mini Majk, Wersow oraz Wujek Łuki. Pierwsze ogłoszenia dotyczące szczegółów eventu trafiły na media społecznościowe MeetUp® Polska:

Pamiętajcie jednak, że to dopiero pierwsze ogłoszenia tegorocznej edycji! Śledźcie media społecznościowe wydarzenia, aby być na bieżąco z kolejnymi.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.