MeetUp Kraków 2017 już za tydzień!

MeetUp Kraków 2017 już za tydzień!

Dokładnie za siedem dni drzwi krakowskiej Tauron Areny otworzą się dla tysięcy osób chcących spotkać się z popularnymi ludźmi znanymi z internetu. Jesteście już gotowi na MeetUp Kraków 2017?


Świetną wiadomością dla wszystkich zainteresowanych jest zapewne fakt, że chcąc wziąć udział w imprezie nie trzeba wydawać ani złotówki - wstęp na MeetUp Kraków 2017 jest bowiem całkowicie darmowy. Oczywiście istnieją specjalne opcje biletowe, które umożliwiają między innymi szybsze przekroczenie progu krakowskiej Tauron Areny i zapewniają możliwość spotkania się z ambasadorami. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.Gdy już znajdziecie się wewnątrz obiektu to zapewne zaczniecie poszukiwania twórców, dla których zawitaliście do Krakowa. Tych będzie z kolei ponad 200. Część z nich wystąpi również na scenie głównej, gdzie przez cały czas trwania imprezy będzie działo się naprawdę sporo - zadba o to prowadzący wydarzenia, Łukasz Górski. Odbędzie się na niej także polski finał The Muser Battle! Chcecie wiedzieć kto dokładnie będzie obecny na MeetUp Kraków 2017? Zajrzyjcie tutaj!Jeszcze raz przypominamy, że event startuje już 9 września, a opcjonalne bilety możecie zakupić w tym miejscu.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.