MeetUp 2017 Kraków - jakich YouTuberów zobaczymy na miejscu?

MeetUp 2017 Kraków - jakich YouTuberów zobaczymy na miejscu?

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza w Polsce poświęcona internetowym twórcom. Już za niecałe dwa tygodnie będziemy świadkami otwarcia bram Tauron Areny w Krakowie, gdzie odbędzie się MeetUp 2017. Kogo tam spotkamy?
Zapewne część z Was nie może doczekać się już momentu, kiedy spotka się z ulubionym YouTuberem i zrobi sobie z nim zdjęcie czy poprosi o autograf. Warto więc wiedzieć kto dokładnie pojawi na wydarzeniu, bo naprawdę będzie w czym wybierać - na imprezie zagości bowiem ponad 200 unikalnych twórców.

Tradycją każdego MeetUp'a jest wybranie kilku osób, które zostają ambasadorami przedsięwzięcia. Zazwyczaj są to osoby niezwykle popularne w sieci cieszące się uznaniem wśród internautów. Tym razem organizatorzy postawili na Remka "ReZigiusza" Wierzgonia oraz Piotra "Izaka" Skowyrskiego.Oprócz nich, swoją obecność potwierdziło grono innych przedstawicieli polskiej sceny YouTube. Mowa tutaj o chociażby takich osobach jak: Multi, Rembol, Vertez, Tofiki, Popliplot, Topowa Dycha, Nervarien, Naruciak czy Ljay. To tylko niewielka część twórców - bezustannie aktualizowaną listę znajdziecie na naszym portalu w specjalnie wydzielonej sekcji poświęconej imprezie.

Dodatkowo do ekipy powyżej dołączą m.in.: Miłośnicy czterech kółek czy zwyciężczyni akcji Play4Fejm - Ola Fijał!

Przypominamy również o najważniejszych faktach związanych z wydarzeniem. MeetUp 2017 Kraków odbędzie się w Tauron Arenie już 9 września, a wstęp na niego będzie całkowicie bezpłatny. Chętni oczywiście mogą nabywać specjalne, lecz opcjonalne, opcje biletowe w tym miejscu. Zapraszamy też do śledzenia wszystkich informacji o imprezie, które codziennie pojawiają się na Facebooku oraz na naszym portalu.

 

To co, widzimy się 9 września w Krakowie? Jeśli jeszcze nie macie biletów, kupicie je klikając tutaj.


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.