Lista YouTuberów na MeetUp@IEM Katowice 2017!

Lista YouTuberów na [email protected] Katowice 2017!

Już za kilka dni odbędzie się kolejna edycja wyczekiwanego przez wielu Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach. Jak wszyscy już dobrze wiemy, podczas trwania eventu fani YouTube będą mieli niepowtarzalną okazję, by całkowicie za darmo odwiedzić MeetUp - największą imprezę poświęconą YouTube w Polsce. Wiele osób ciekawi jakich twórców spotkamy na wydarzeniu, dlatego w tym artykule przybywamy z pomocą!


16996095_1901750856738308_5546638256676471624_n (1)

MeetUp@IEM 2017 w Katowicach to pierwsze takie wydarzenie, które będzie dostępne całkowicie za darmo. Bilety nie będą wymagane żeby móc uczestniczyć w imprezie, dlatego jest to niemała gratka dla wszystkich fanów internetowych twórców, którzy chcieliby spotkać się ze swoimi faworytami, zrobić z nimi zdjęcie czy po prostu porozmawiać. Do tej pory [email protected] akredytowało ponad 150 mniej lub bardziej znanych YouTuberów. Poniżej podajemy listę wszystkich ogłoszonych przez organizatora eventu twórców, których z pewnością spotkamy 4 i 5 marca w Katowicach!

Na MeetUp obecni będą między innymi: Rezigiusz, ekipa Malczyńskich, Multi, Alien, Tivolt, JDabrowsky, UnBoxAll, Naruciak, Poszukiwacz, Ljay, Matuss, Vertez i Ulaśka, Dezy, Friz, Rembol, Merghani, Yachu, Loczek, Dominik Łupicki, Serafin, Missaga, Topowa Dycha, Vin (Ponki), Forlify, Max Krasoń, Poliplot, Vroobelek, Tofiki, Dominik Rupiński, MC Sobieski, Mamiko, Kiślu, Thor, Jeleniejaja, Dealereq, Doknes, ISuperMwk, Vibe, MichauVlog, Livv, Kosper, Abra, Dry.risers, Magda Bereda, Cookie M, vNarf, Hogaty, Szymeq, Pago, Eniiablog, Paveł, Bez Kanału, Dafuq, Flothar, Kaluch, Victoria Barbae, Kisiel, Ziemniak, Zakreble, Patryk Woźniak, Aga Stachurska, Szumi, Hunter Bright, Goldzor, GibbyGibson, Zio oraz Adryan.@rezigiusz widzi się z Wami na [email protected]! ☺️ #meetuppolska #iem #katowice2017


Post udostępniony przez Meetup Polska (@meetuppolska)


Lista ogłaszanych twórców z każdym dniem się powiększa, a fani coraz bardziej nie mogą się doczekać najbliższego weekendu. Pragniemy przypomnieć, iż Spodek w Katowicach zostanie odwiedzony nie tylko przez sławy internetu, a swój wstęp ogłosił nawet sam DJ Hardwell, który jest jednym z najpopularniejszych DJ-ów na świecie. Jak sam twierdzi, zaszczytem jest dla niego wystąpić na takiej imprezie jaką jest IEM Katowice i już nie może się doczekać swojego show, które ma okazję poprowadzić w niezwykłym momencie wydarzenia, ale o tym przeczytacie tutaj!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl