Ogłoszono MeetUp @IEM 2017 w Katowicach!

Ogłoszono MeetUp @IEM 2017 w Katowicach!

Dokładnie dziś, po godzinie 16:00, oficjalnie została ogłoszona specjalna edycja największej imprezy poświęconej YouTube - MeetUp. Odbędzie się ona w trakcie trwania Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach. Co więcej, wstęp na wydarzenie będzie darmowy!


Podobnie jak w zeszłym roku, ESL oraz twórcy MeetUp'a łączą siły żeby stworzyć coś wyjątkowego. Podczas trwania tegorocznego [email protected] Katowice 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym przy katowickim Spodku spotkać się będzie z największymi polskimi twórcami.

Przejdźmy jednak do szczegółów i do tego co na ten moment wiadomo. Event odbędzie się w dniach 4-5 marca (jest to sobota oraz niedziela) w czasie trwania ostatnich 2 dni IEM'a. Tegoroczny Intel Extreme Masters dla przypomnienia organizowany jest w dniach 25-26 lutego - wtedy na scenie głównej będzie królował League Of Legends oraz w dniach 3-5 marca, gdzie w Spodku główną rolę odgrywać będzie CS:GO oraz Starcraft II. Więcej o tym przeczytacie klikając tutaj.

iem Intel Extreme Master to największa impreza gamingowa we wschodniej Europie


Po raz pierwszy w historii tej imprezy, drzwi będą czekać szerokim otworem na każdego. Bilety nie będą wymagane żeby móc uczestniczyć w imprezie. Jednym limitem jest pojemność sali, na której odbywać się będzie event.

Powstało już oficjalnie wydarzenie MeetUp @IEM 2017 Katowice na Facebooku. To m.in. tam będziemy dowiadywać się o YouTuberach, którzy dołączą do eventu. Kliknij tutaj aby dołączyć!

 

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.