Wstęp na najbliższy MeetUp będzie całkowicie darmowy!

Wstęp na najbliższy MeetUp będzie całkowicie darmowy!

Coraz częściej w Polsce organizowane są przeróżne imprezy, na których główną atrakcją są twórcy internetowi - takie wydarzenia to najlepsza okazja aby się z nimi spotkać, porozmawiać, zdobyć autograf czy wspólne zdjęcie. Tak się składa, że już niedługo odbędzie się największy z tego typu eventów, a wstęp na niego będzie całkowicie darmowy!


Mowa tutaj oczywiście o MeetUp'ie, który to już od kilku lat organizowany jest przez GetHero i przez ten czas zdobył niemałą popularność w naszym kraju. Mimo że oficjalna data oraz miejsce najbliższej imprezy jeszcze nie zostały podane to ujawniono już kilka naprawdę interesujących wieści.

Przede wszystkim - okazuje się, że wstęp na nadchodzący MeetUp będzie WOLNY, co oznacza, że nie trzeba nabywać żadnych biletów aby wejść na teren imprezy i spotkać się ze swoimi ulubionymi twórcami. Oczywiście dla tych osób, które pragną więcej wrażeń udostępnione zostaną specjalne, płatne opcje.Nadal nie wiadomo jednak do końca w jakim mieście odbędzie się tytułowe wydarzenie. Najczęściej pojawiające się w komentarzach zainteresowanych miejscowości to Gdańsk oraz Kraków - lecz czy na pewno? Wszystkiego dowiemy się już w najbliższy poniedziałek, kiedy to wszystkie elementy zagadki prowadzonej na Facebooku zostaną odkryte.Pozostaje więc oczekiwać do następnego tygodnia, kiedy to organizatorzy postanowią odkryć wszystkie karty dotyczące najbliższego MeetUp'a.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.