Poznaliśmy datę MeetUp 2019!

Poznaliśmy datę MeetUp 2019!

MeetUp® przeszedł już do tradycji jeśli chodzi o spotkania polskich YouTuberów z widzami. Dziś poznaliśmy datę tegorocznej edycji tego wyjątkowego wydarzenia!


Od kilku dni na mediach społecznościowych eventu mogliśmy obserwować informacje dotyczące nadchodzących ogłoszeń. Pojawiło się wiele postów wracających wspomnieniami do poprzednich edycji, ale i zagadek dotyczących tej, która czeka nas w tym roku. Rozwiązanie jednej z zagadek zostało dziś upublicznione, dzięki czemu poznaliśmy datę MeetUp® 2019! Wydarzenie odbędzie się 31 sierpnia 2019 roku w... no właśnie! Miejsce eventu pozostanie tajemnicą, aż do najbliższej niedzieli.
To właśnie w tę niedzielę (9 czerwca 2019) na mediach społecznościowych poznamy miejsce tegorocznej edycji eventu. Tego dnia warto obserwować profile MeetUp® Polska na instagramie oraz facebooku. Wszystkiego dowiecie się także obserwując naszą stronę internetową. Czekacie na największe w Polsce spotkanie twórców z widzami?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.