Prawdopodobnie najlepszy, a na pewno największy MeetUp w historii! [ZDJĘCIA]

Prawdopodobnie najlepszy, a na pewno największy MeetUp w historii! [ZDJĘCIA]

9 września w Krakowie historia eventów społeczności YouTube została napisana praktycznie od nowa. Jak się okazało, teoretycznie gigantyczna hala Tauron Arena Kraków okazała się za mała dla wielkiej ilości chętnych fanów gwiazd internetu. 


Po prostu się wszyscy nie zmieścili. Kilka tysięcy ludzi nie mogło zejść na płytę główną areny z powodu tłumów, które się po niej przechadzały. Szacunkowe wartości osób, które weszły na teren areny przekraczają 15 tysięcy ludzi! Stoiska sponsorskie, meeting boxy oraz bramki pod sceną główną nie przestawały być oblegane nawet na chwile. I choć na szczegółową relacje przyjdzie jeszcze pora, z pełną świadomością i potwierdzeniem naszej tezy przez wielu uczestników już teraz przyznajemy - był to najlepszy MeetUp jaki do tej pory został stworzony. Organizatorzy imprezy zawiesili sobie dzisiaj poprzeczkę bardzo wysoko.  Darmowe wejście okazało się strzałem w dziesiątkę.

Poniżej kilka zdjęć, które w minimalny sposób przedstawią Wam, co się dziś wydarzyło w Tauron Arenie.


Poznajcie pana po środku? ? Dzieje się! ?#krakowmu


Post udostępniony przez APYnews.pl (@apynews)


Jak co roku na zakończenie MeetUp'a koncert Multiego! Jest pięknie ? #krakowmu


Post udostępniony przez APYnews.pl (@apynews)

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.