MeetUp Kraków 2017 już jutro - kolejni YouTuberzy ogłoszeni!

MeetUp Kraków 2017 już jutro - kolejni YouTuberzy ogłoszeni!

MeetUp Kraków 2017 w Tauron Arenie już jutro i chociaż praktycznie wszystkie karty dotyczące wydarzenia są już odkryte to nadal pojawiają się pewne szczegóły dotyczące np. osób, które będzie można na wydarzeniu spotkać. Do tego znakomitego grona dołączył właśnie Rafał Sonik, co z pewnością ucieszy wszystkich jego fanów.
Rafał Sonik to zwycięzca Rajdu Dakar, jak również wielokrotny zdobywca Pucharu Świata w rajdach terenowych. Jego obecność jest niezwykle nieoceniona na wydarzeniu takim jak to. To jednak nie jedyna osoba, której obecność została ogłoszona w ostatnim czasie. To także twórcy znani youtubowego podwórka. Pojawią się m.in. Sheo, Hogaty, RoxMbMattyniu czy Manoyek. Pełną listę uczestników możecie zobaczyć pod tym linkiem.Na oficjalnym fanpage'u wydarzenia na Facebooku pojawiła się dziś także informacja odnośnie zbliżającego się końca sprzedaży biletów drogą elektroniczną. Warto wziąć to pod uwagę, by później w pełni cieszyć się przygotowanymi dla uczestników atrakcjami. Bez wątpienia jest na co czekać - pełny program możecie znaleźć w jednym z naszych artykułów.Z pewnością każdy kto będzie na tym wydarzeniu nie będzie tego żałować. Zarówno organizatorzy, jak i twórcy zadbają o to, by każdy spędził ten czas w możliwie jak najlepszy sposób m.in. przy wsparciu marki Lay's, jako jednym z głównych sponsorów.

BILETY NA MEETUP 2017 KUPICIE KLIKAJĄC TUTAJ!


Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.