Meet Point z kolejnym znanym komentatorem!

Meet Point z kolejnym znanym komentatorem!

Meet Point to impreza na Stadionie Narodowym, która może zmienić postrzeganie tego typu wydarzeń. Na ogromnej płycie PGE Narodowego zostanie rozegrany turniej w CS:GO, który komentować będzie aż 4 komentatorów. Właśnie poznaliśmy kolejnego z nich.


Kolejnym z 4 komentatorów na Meet Point na PGE Narodowym jest Olek Vuzzey Kłos. Został on właśnie ogłoszony i będzie komentował poczynania polskich drużyn podczas Meet Pointu w Warszawie. Turniej ma charakter charytatywny i wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji DKMS.Pełen skład komentatorski będzie się składał z 4 spikerów. Oprócz Vuzzey'a na ten moment wiemy jeszcze, że za mikrofonem zasiądzie Sawik. Już niedługo powinniśmy znać pełen skład, a poniżej zamieszczamy harmonogram turnieju w CS:GO, który odbędzie się na PGE Narodowym:Obecność komentatorów z pewnością nada wydarzeniu jeszcze więcej emocji, a także sprawi, że turniejem będą mogli cieszyć się wszyscy, bo będzie on transmitowany na żywo. Nie możemy się już doczekać!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.