Meet Point ponownie zawita na Stadion Narodowy!

Meet Point ponownie zawita na Stadion Narodowy!

Dokładnie tak jak w zeszłym roku, mamy przyjemność poinformować was o kolejnym wydarzeniu związanym ze społecznością YouTube! W dniach 23-26 maja na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się Meet Point, który został objęty naszym patronatem medialnym. 


Kolejny rok z rzędu w ramach Warszawskich Targów Książki odbędzie się festiwal polskich YouTuberów oraz gier komputerowych. W zeszłym roku wydarzenie mogło pochwalić się tytułem pierwszego takiego na tym obiekcie. Na Narodowym pojawiło się blisko 50 polskich twórców oraz odbył się debiutancki turniej CS:GO. Nie inaczej ma być w tym roku! Organizatorzy szykują wiele atrakcji, a już wkrótce poznamy wszystkie szczegóły eventu. Co wiemy jednak na ten moment?

Tym razem wydarzenie nie odbędzie się na samej płycie stadionu lecz na dwóch pietrach strefy Biznes Klub. Górny poziom przeznaczony będzie dla fanów fantastyki - to tam odbędą się prelekcje i wykłady, a także spotkania z twórcami fantastyki czy cosplayerami i wiele więcej. Wolny czas będzie można natomiast spędzić grając w planszówki. Na dolnym poziomie od piątku otwarta będzie natomiast atrakcja, która zainteresuje na pewno wiele osób - strefa gamingu. To właśnie tam odbędą się spotkania z YouTuberami. W strefie będziemy mogli wziąć udział w wielu konkursach, zagrać w najnowsze produkcje, a także oglądać esportowe turnieje, jak chociażby kwalifikacje CS:GO do finałów Games Clash Masters. Póki co potwierdzony został udział ekipy Izako Boars czy AVEZ Esports. Wczoraj ogłoszono także eliminacje online do turnieju. Te odbędą się w dniach od 10 do 12 maja. Trzy najlepsze drużyny zagrają w turnieju kwalifikacyjnym, który zostanie rozegrany w trakcie festiwalu Meet Point. Będzie się działo!


Jesteście zainteresowani tymi wydarzeniami? W tym roku na oba obowiązuje jeden, wspólny bilet. Bilety w cenach od 5 do 30 zł dostępne są na stronie wydarzenia. Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi eventu, koniecznie śledźcie naszą stronę oraz media społecznościowe Meet Point - Facebook oraz Instagram. Koniecznie zobaczcie także jak wyglądało wydarzenie w zeszłym roku. Do zobaczenia za miesiąc w Warszawie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.