Mecz gwiazd Fantasy Expo Challenge – znamy wszystkich uczestników!

Mecz gwiazd Fantasy Expo Challenge – znamy wszystkich uczestników!

Fantasy Expo Challenge - znane polskie rozgrywki e-sportowe z gier takich jak CS:GO czy StarCraft 2 zdobywają coraz to większą popularność. W ostatnich dniach, zostało zapowiedziane ich kolejne spore wydarzenie - mecz gwiazd w grze Overwatch!


Mecz gwiazd to nie pierwszy tego typu turniej, w którym mamy okazję zobaczyć walkę naszych ulubionych twórców wideo. Gry, w które grali YouTuberzy i Streamerzy do tej pory w ramach tej inicjatywy to CS:GO oraz League of Legends. Z okazji wprowadzenia do ligi FEC nowej gry jaką jest Overwatch, zobaczymy zmagania waszych ulubionych internetowych celebrytów właśnie w tej produkcji!


13731552_1443294592350994_1218691216809577285_n

Już w ten piątek czyli 22 lipca odbędzie się pojedynek między dwoma drużynami. Poznaliśmy już wszystkich uczestników meczu gwiazd i tak oto przedstawia się cała kadra:


W drużynie niebieskich, tuż obok CSowego specjalisty Izaka pojawi się ten, który LoLa zna jak własną kieszeń - Nervarien, rzucający kartami z rękawa - MKRR, jedyna kobieta w całym meczu, ale na pewno nie gorsza od facetów – Urqueeen, wyjęty żywcem z Warcraftowego universum – Nexos oraz przedstawiciel jednego ze sponsorów - Marcin z firmy ASUS Republic of Gamers.


Drużyna czerwony ma za to po swojej stronie jednego z najpopularniejszych Youtuberów, znanego ze swoich świetnych piosenek i potrafiącego mówić z każdym akcentem – Dezyderiusz "Masterczułka" Skowrona. W tej drużynie pojawi się również Tybek, który do niedawna zagrywał się w LoLa, a teraz szkoli swoje umiejętności właśnie w Overwatchu, Seto – let's player, który nie pogardzi żadną grą, Sou Shibo – od niedawna pochłonięty przez Pokemon GO, grę mobilną która opanowała cały świat, HighStyled – streamer z ekipy "Ja Rock!", który z każdej rozgrywki wyciska ostatnie soki oraz również członek jednego ze sponsorów - Michał z ProCpu.


W rolę komentatorów wcielą się Emil "EmStarcraft" Wieczork i Dawid "Bonkol" Bączkowicz, ambasadorzy Fantasy Expo Challenge.
overwatch_mecz_gwiazd Tak prezentują się zespoły

Cały mecz będziecie mieli okazję zobaczyć na kanale FEC na TwitchTV.Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.