Mecz gwiazd Fantasy Expo Challenge – znamy wszystkich uczestników!

Mecz gwiazd Fantasy Expo Challenge – znamy wszystkich uczestników!

Fantasy Expo Challenge - znane polskie rozgrywki e-sportowe z gier takich jak CS:GO czy StarCraft 2 zdobywają coraz to większą popularność. W ostatnich dniach, zostało zapowiedziane ich kolejne spore wydarzenie - mecz gwiazd w grze Overwatch!


Mecz gwiazd to nie pierwszy tego typu turniej, w którym mamy okazję zobaczyć walkę naszych ulubionych twórców wideo. Gry, w które grali YouTuberzy i Streamerzy do tej pory w ramach tej inicjatywy to CS:GO oraz League of Legends. Z okazji wprowadzenia do ligi FEC nowej gry jaką jest Overwatch, zobaczymy zmagania waszych ulubionych internetowych celebrytów właśnie w tej produkcji!


13731552_1443294592350994_1218691216809577285_n

Już w ten piątek czyli 22 lipca odbędzie się pojedynek między dwoma drużynami. Poznaliśmy już wszystkich uczestników meczu gwiazd i tak oto przedstawia się cała kadra:


W drużynie niebieskich, tuż obok CSowego specjalisty Izaka pojawi się ten, który LoLa zna jak własną kieszeń - Nervarien, rzucający kartami z rękawa - MKRR, jedyna kobieta w całym meczu, ale na pewno nie gorsza od facetów – Urqueeen, wyjęty żywcem z Warcraftowego universum – Nexos oraz przedstawiciel jednego ze sponsorów - Marcin z firmy ASUS Republic of Gamers.


Drużyna czerwony ma za to po swojej stronie jednego z najpopularniejszych Youtuberów, znanego ze swoich świetnych piosenek i potrafiącego mówić z każdym akcentem – Dezyderiusz "Masterczułka" Skowrona. W tej drużynie pojawi się również Tybek, który do niedawna zagrywał się w LoLa, a teraz szkoli swoje umiejętności właśnie w Overwatchu, Seto – let's player, który nie pogardzi żadną grą, Sou Shibo – od niedawna pochłonięty przez Pokemon GO, grę mobilną która opanowała cały świat, HighStyled – streamer z ekipy "Ja Rock!", który z każdej rozgrywki wyciska ostatnie soki oraz również członek jednego ze sponsorów - Michał z ProCpu.


W rolę komentatorów wcielą się Emil "EmStarcraft" Wieczork i Dawid "Bonkol" Bączkowicz, ambasadorzy Fantasy Expo Challenge.
overwatch_mecz_gwiazd Tak prezentują się zespoły

Cały mecz będziecie mieli okazję zobaczyć na kanale FEC na TwitchTV.Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!