Maxineczka codziennie w telewizji aż przez tydzień

Maxineczka codziennie w telewizji aż przez tydzień

YouTuberzy w coraz większych ilościach przekraczają granice Internetu i pojawiają się w innych mediach takich jak telewizja. Przyszedł czas na jedną z naszych polskich królowych makijażu - Maxineczkę. Zobaczcie w jakiej roli będziemy mogli zobaczyć Maxi w jednym z najbardziej znanych polskich programów śniadaniowych!


Wczoraj pisaliśmy dla Was o powrocie kultowych przecen w drogeriach Rossmann. Jeśli jeszcze zastanawiacie się co upolować na wyprzedażach, bądź jesteście ciekawi jakie produkty wybierają YouTuberki, możecie przeczytać artykuł o tym TUTAJ.

Z okazji powrotu tych doskonale znanych, jakże rozchwytywanych okazji, drogeria postanowiła zorganizować intrygujący konkurs pod hasłem ,,Mistrz Makijażu" we współpracy z telewizją. Zadaniem konkurencji jest wyłonienie, jak sama jej nazwa wskazuje, mistrza, a może mistrzyni makijażu. W pierwszym etapie, który odbył się już sporo czasu temu, osoby chętne wysyłały zgłoszenia w postaci minutowych filmików prezentujących ich umiejętności. Spośród wszystkich zgłoszeń wybranych przez jury zostało 8 osób. Od dziś włącznie, codziennie, przez najbliższe 4 dni (pomijając weekend), w ćwierćfinałach zmierzą się ze sobą po dwie wytypowane osoby. Każdego dnia jedna z nich odpadnie i tym samym pozostali zmierzą się w ciągu dwóch dni (środa, czwartek w przyszłym tygodniu) ze sobą w półfinałach. Pozostała po półfinałach dwójka stanie do walki w piątek. Zwycięzca w nagrodę otrzyma sporą sumę pieniędzy, więc zdecydowanie jest o co walczyć i jest to świetna okazja dla makijażystów amatorów do pokazania swoich umiejętności większemu gronu odbiorców.Co wspólnego ma z konkursem Maxineczka? Otóż zasiądzie razem z profesjonalną makijażystką Anną Gleń i wokalistką MaRiną przy stoliku dla jury! Program będzie o tyle ciekawy, że będziecie mogli posłuchać obiektywnych opinii na temat makijaży wykonywanych przez uczestników i jest to świetna okazja aby samemu poprawić swoje błędy i złe nawyki makijażowe.Zachęcamy Was do obejrzenia pierwszego odcinka, który już możecie znaleźć na stronie Dzień Dobry TVN, a jutro pamiętajcie włączyć telewizję, aby po raz kolejny zobaczyć jakie rady dla uczestników i również dla Was ma nasza YouTuberka.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.