Gimper jako prowadzący Matura To Bzdura!

Gimper jako prowadzący Matura To Bzdura!

Ostatnio Gimper bardzo mocno angażuje się w rolę prezentera w swoim programie Lekko Nie Będzie. Zbiera on pochwały od znanych ludzi z telewizji, o czym pisaliśmy tutaj. Gimper poszedł jeszcze o krok dalej - od teraz możemy zobaczyć go także jako prezentera na kanale Matura To Bzdura.


Gimper od jakiegoś czasu jest już coraz rzadziej kojarzony z gamingiem, a coraz bardziej kojarzy się on z działalnością prezenterską. Swoje zdolności pokazał ostatnio także na kanale Matura To Bzdura, gdzie przepytywał napotkanych ludzi z zakresu matematyki podstawowej. Jak mu poszło w tej roli?Odpowiedzi przepytywanych osób jak zwykle były całkowicie nieprzewidywalne. Chociaż nie wszyscy znali odpowiedź na pytania Gimpera, to jednak nie opuszczał ich dobry humor dzięki pozytywnemu nastawieniu samego Gimpera. Widać tutaj jego doświadczenie z Lekko Nie Będzie.

Niestety nie wiadomo, czy Gimper będzie regularnie pojawiał się w odcinkach Matura To Bzdura czy też był to jednorazowy występ gościnny. Po poziomie odcinka życzylibyśmy sobie, żeby Gimper zagościł tam na troszeczkę dłużej!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.