Matt Olech ze swoją książką!

Matt Olech ze swoją książką!

Wśród youtubowych twórców zaczyna rozkwitać nowa moda. Pisanie książek. Nie ukrywamy, że to genialny pomysł na rozszerzenie swojej działalności, zwłaszcza gdy książka jest dobra, a autor zna się na temacie o którym pisze. Można powiedzieć, że niektórzy z youtuberów nadają się do pisania.


Swoim dorobkiem pisarskim pochwalić mogą się m.in. Maciej Frączyk, Krzysztof Gonciarz, Krzysztof Golonka, Paulina Mikuła, ostatnio nawet pisaliśmy, że do tego grona dołączyła Angelika Mucha o której możecie przeczytać tutaj. Niedługo dołączy do nich Matt Olech ze swoją książką „33 rzeczy, które powinien wiedzieć każdy youtuber”.


Na oficjalnym profilu Matta możemy przeczytać, że już 12 września odbędzie się premiera jego książki. Będzie ona wydana w formie elektronicznej i uwaga, uwaga dostępna całkowicie za darmo! Całe 60 stron ciekawostek dostępne dla każdego fana Mateusza. Póki co nie ma jeszcze planów wydawniczych na formę papierową, ale nie powiedział, że taka wersja jego dzieła się nie ukarze.


Niespodzianka dla jego znajomych. Mogą otrzymać swoje kopie książki przedpremierowo 11 września.Uważacie, że tworzenie książek prze z youtuberów to dobry pomysł? Zajrzycie co do powiedzenia ma Matt? Podzielcie się z nami swoją opinią.


Jakub Romanowski


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

THE STORYWALKERZ - tajemniczy kanał uczestników Mam Talent

Kaluch rusza z własnym serialem z GTA V!

Radosław Kotarski poprowadził wywiady w Onet Rano!

Kolejny sezon "Star Trek: Discovery" zapowiedziany jeszcze przed zakończeniem pierwszej serii

Okiem Fabiana wystartował z Patronite - tylko zobaczcie te opisy

Drużyny e-sportowe w piłkarskich strojach?