Kolejny polski kanał z milionem subskrypcji! Kto następny przekroczy ten próg?

Kolejny polski kanał z milionem subskrypcji! Kto następny przekroczy ten próg?

Kanałów, które przekroczyły magiczny próg miliona subskrypcji jest w Polsce coraz więcej. Do tego grona dołączył właśnie kolejny - mowa oczywiście o Dezym. Jest on 38 ósmym twórcą, który może pochwalić się taką ilością widzów. 


Dezydery Skowron swój kanał założył ponad sześć lat temu i do tej pory pojawiło się na nim 324 materiałów, które obejrzane zostały ponad 121 milionów razy. Od momentu założenia profilu przeszedł on sporą metamorfozę - z początku pojawiały się na nim gry, lecz teraz odnaleźć można tam więcej vlogów i innych produkcji aniżeli gameplayów.Kto przekroczy próg miliona subskrypcji jako następny? Wszystko wskazuje na to, że tym twórcą będzie Vertez (982 tys.), lecz równie blisko do tego celu jest Poszukiwaczowi, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę prawie dwukrotnie wyższy przyrost (959 tys.). Następni w kolejce są TheUnboxall oraz MagdalenaMariaMonika. Powyżej 900 tys. subskrypcji mają na ten moment także Krzychu Golonka, DeeJayPallaside oraz Szparagi.

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO RANKINGU YOUTUBERÓW!Pozostaje nam pogratulować twórcy osiągnięcia takiego celu i oczekiwać na kolejny milion, o którym oczywiście pojawi się osobny wpis. 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.