Serialowe nowości od Marvela w serwisie Showmax!

Serialowe nowości od Marvela w serwisie Showmax!

Produkcje Marvela nie od dziś cieszą się niemałą popularnością, także w naszym kraju. Dla wszystkich fanów klasycznego kina z komiksowymi superbohaterami w rolach głównych, serwis Showmax przygotował coś specjalnego - nowe przygody ulubionych bohaterów amerykańskiej wytwórni z Agentami T.A.R.C.Z.Y. na czele!


Prócz wspomnianego serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y. dostępny jest już także serial Inhumans, a jeszcze w tym roku w listopadzie będzie można obejrzeć m.in. głośne Runways. Na przyszły rok zaplanowana jest zaś premiera Cloak & Dagger. Wszystkie seriale dostępne będą zarówno z polskim lektorem jak i w wersji z napisami. Oferta jest naprawdę obiecująca, co widać z resztą po komentarzach i reakcjach użytkowników serwisu na post o nowościach na ich oficjalnym profilu Facebooku.Komentarz Macieja Sojki z Showmax odnośnie nowych produkcji:
Dzielimy z Marvelem miłość do superbohaterów i cieszymy się, że możemy pokazać ulubione i zupełnie nowe, wspaniałe postacie użytkownikom Showmax. To będą najświeższe, wyczekiwane produkcje Marvela na podstawie uwielbianych komiksów. Seriale z pewnością będą silnym uderzeniem w jesiennej ofercie serwisu.Biorąc pod uwagę podaną ofertę, wiele może wskazywać na to, że serwis czeka naprawdę dobry okres. Czy tak faktycznie będzie zapewne przekonamy się o tym w przeciągu najbliższych kilku miesięcy.

Będziecie oglądać te seriale? Koniecznie dajcie nam znać o tym w komentarzach!

Źródło: benchmark.pl

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie na starego Pegasusa. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?