Marshmello zagra koncert w Fortnite!

Marshmello zagra koncert w Fortnite!

Fortnite jest tak popularny, że wielu internautów ma już go po dziurki w nosie. A jednak wokół tej gry cały czas dzieje się coś ciekawego. Nie inaczej jest tym razem. Marketingowcy zrobili bowiem kawał dobrej roboty.


Chodzi o następny event w grze, którym będzie koncert. Nie byle jaki, bo na wirtualnej scenie wystąpi znany DJ Marshmello. Jego występ będzie można obserwować w Fortnite w sobotę w miejscówce Pleasant Park. Znajduje się ona na przedmieściach i zawiera ogromny boisko futbolowe, które powinno być dobrym miejscem na koncert. Co ciekawe aktualnie na boisku montowana jest scena.

Koncert wprawdzie nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony przez Epic Games, jednak na stronie Marshmello koncert w Pleasant Park jest uwzględniony w jego trasie koncertowej. Ponadto sam DJ miał już wcześniej styczność z grą, ponieważ w zeszłym roku grał wspólnie z Ninją na turnieju gwiazd podczas E3.Wirtualny koncert na taką skalę nie miał nigdy miejsca w żadnej grze. Dlatego też nie wiadomo, czego tak naprawdę można się spodziewać. Nie wiadomo, ile koncert będzie trwał i jak będzie wyglądała jego organizacja. Można być jednak pewnym, że warto będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.