Marlena Sojka (@marlenasojka) TikTok

Marlena Sojka (@marlenasojka) TikTok

Marlena Sojka na TikTok występująca pod nickiem @marlenasojka  jest jedną z najbardziej popularnych TikTokerek w Polsce. Posiada ponad 3.5 miliona obserwujących oraz ok. 60 milionów serduszek. Współpracowała już m.in. z taką marką jak Tymbark. Jej chłopakiem jest popularny twórca TikTok - Kuba Norek, którego poznała na Tinderze. Marlena Sojka studiowała przez kilka miesięcy na kierunku finanse i rachunkowość, jednak zrezygnowała z nauki na studiach na rzecz nagrywania na TikTok.


Marlena Sojka - wiek


Marlena Sojka urodziła się 14 marca 1998 roku. W 2019 roku skończyła 21 lat.


Marlena Sojka - TikTok


Marlena Sojka na TikTok znana jest głównie z komediowych wstawek, tanecznych wideo i innych. Jej chłopakiem jest popularny TikToker Kuba Norek, z którym tworzy wiele wspólnych materiałów.Marlena Sojka - Instagram


Marlena Sojka posiada własnego instagrama @marlenasojka. Prowadzi go od 2016 roku i do tej pory dodała ok. 200 postów oraz zebrała ponad 55 tysięcy obserwujących.

Marlena Sojka - YouTube


Marlena Sojka posiada kanał YouTube od sierpnia 2018. Prowadzi go wraz ze swoim chłopakiem. Kanał nosi nazwę Marley and Kuba i publikowane są na nim filmy lifestyle'owe.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.