Animowany film z Mario trafi do kin!

Animowany film z Mario trafi do kin!

Chociaż Mario jest już na tyle wiekowy, że spod jego czapki powinny wystawać siwe włosy, to jednak nigdy nie przestaje być modny i popularny. On jest po prostu jak jeansy. Nintendo oficjalnie potwierdza, że doczekamy się kolejnego filmu!


Do tej pory nie było wiadomo, co tak naprawdę dzieje się z ekranizacją Mario. W listopadzie sprawa była otwarta - rozważano nawet film aktorski. Od dzisiaj jednak wiadomo, że Nintendo zdecydowało się na film animowany, którego produkcją zajmie się Illumination Entertainment. Studio jest znane z wszystkich części Minionków i Sekretnego Życia Zwierząt Domowych.Za produkcję będą odpowiedzialni także sam twórca kultowej postaci Shigeru Miyamoto oraz Chris Meledandri. Film będzie powstawać w Paryżu w studio Mac Guff. Dystrybucją zajmie się wytwórnia Universal, której inny oddział pracuje nad tematycznym parkiem rozrywki z Mario.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.