Marcelina Zawadzka współtwórczynią nowej linii pomadek!

Marcelina Zawadzka współtwórczynią nowej linii pomadek!

Marcelina Zawadzka - to polska modelka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011, prezenterka telewizyjna, która oprócz robienia kariery podbija media społecznościowe i między innymi jej konto na Instagramie obserwuje 153 tysiące osób, co wcale nie jest małą sumą. Oprócz modelingu podejmuje się wielu innych akcji. Sami zobaczcie o czym opowiedziała w krótkim filmiku na Instagramie jednego z polskich portali!
Marcela nie próżnuje, i to nie tylko w kwestiach pozowania przed kamerą, ale także na wielu innych płaszczyznach, krótko mówiąc wszędzie jej pełno. Ostatnio na przykład mogliśmy oglądać ją w telewizji. Wszystko dlatego, że wzięła udział w programie telewizyjnym ,,Bake Off - Ale ciacho!" i wcieliła się tam w rolę gospodyni razem z Dorotą Czają.Tym razem modelka podzieliła się z nami jednak zupełnie innymi nowinkami. Mianowicie, dla portalu Joy.pl opowiedziała króciutko odnośnie swojej współpracy ze znaną na całym świecie marką. Na czym ta współpraca polegała? Otóż Marcelina Zawadzka jest ambasadorką Bell HYPOAllergenic i mogła wziąć udział w tworzeniu jednych z kosmetyków z nowej linii, a konkretniej pomadek. Jako, że modelka jest z wykształcenia kosmetologiem (o czym zasadniczo niewiele osób wie) jej praca była łatwa, przyjemna i co najważniejsze na tyle rzetelna, że kosmetyki są dopracowane dosłownie w każdym milimetrze. Poza ładnym opakowaniem, dobrą trwałością i pięknymi kolorami, linię pomadek którą współtworzyła Marcelina, wyróżnia przede wszystkim fakt, że są one przystosowane dla alergików. Nie zawierają żadnych substancji, które mogłyby podrażniać skórę, wszystko zostało doskonale przetestowane. Ciekawą sprawą są także nazwy pomadek, otóż wzięły się one od miejsc, które dla Marceli mają jakieś szczególne znaczenie, wiążą się dla niej z jakimiś wspomnieniami i po prostu ma do nich wielki sentyment. Zresztą, same posłuchajcie co Marcelina ma do powiedzenia o swojej współpracy.

 
Jesteście ciekawi jak sprawdzą się pomadki? Może ktoś z Was już taką posiada albo zamierza kupić? Dajcie znać co o tym sądzicie i jak podobają Wam się kolory tych kosmetyków!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.