Mar1na - nowy kanał pod skrzydłami Abstrachuje!

Mar1na - nowy kanał pod skrzydłami Abstrachuje!

Jeszcze na samym początku listopada informowaliśmy Was o powstaniu nowego kanału pod przewodnictwem chłopaków z Abstrachuje. Bez trudu można rzec, że Nieprzygotowani podbili ten miesiąc, a przekonać się o tym możecie tutaj. Ekipa chyba mocno się nakręciła, ponieważ właśnie ruszył kolejny kanał pod ich skrzydłami - Mar1na!


Informacja o nowym projekcie została ogłoszona na prywatnych profilach społecznościowych Czarka Jóźwika. Natomiast sama Marina zagościła w ostatnim odcinku "Beks", w którym to dziewczyny zamieniły się rolą z zapalonymi graczami płci męskiej. Odcinek idealnie pasuje do Mariny, ponieważ jak sama o sobie mówi, na co dzień jest wielkim graczem.

Nowa twórczyni od ponad 2 lat poznaje i interesuje się światem e-sportu. Jej marzeniem jest poprowadzić kanał o tematyce gamingu, na którym, jak zapowiada, pojawiać się będą relacje z różnych eventów dla graczy oraz gameplaye z gier takich jak CS:GO czy League of Legends i zapewne też wielu innych produkcji. Co jakiś czas, na kanale pojawią się goście specjalni, którzy razem z Mariną spróbują zarazić swoją pasją widzów. Oprócz tych informacji, we wprowadzającym na kanał materiale, możemy ujrzeć jeden z przygotowywanych przez YouTuberkę filmów aktorskich, gdzie sama występuje jako bohaterka w świecie Counter Strike'a!

Kanał powoli się rozkręca i pojawia się na nim coraz więcej zainteresowanych widzów. Tak jak w wypadku Nieprzygotowanych, życzymy Mar1nie jak najlepszych wyników.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl