Mar1na - nowy kanał pod skrzydłami Abstrachuje!

Mar1na - nowy kanał pod skrzydłami Abstrachuje!

Jeszcze na samym początku listopada informowaliśmy Was o powstaniu nowego kanału pod przewodnictwem chłopaków z Abstrachuje. Bez trudu można rzec, że Nieprzygotowani podbili ten miesiąc, a przekonać się o tym możecie tutaj. Ekipa chyba mocno się nakręciła, ponieważ właśnie ruszył kolejny kanał pod ich skrzydłami - Mar1na!


Informacja o nowym projekcie została ogłoszona na prywatnych profilach społecznościowych Czarka Jóźwika. Natomiast sama Marina zagościła w ostatnim odcinku "Beks", w którym to dziewczyny zamieniły się rolą z zapalonymi graczami płci męskiej. Odcinek idealnie pasuje do Mariny, ponieważ jak sama o sobie mówi, na co dzień jest wielkim graczem.

Nowa twórczyni od ponad 2 lat poznaje i interesuje się światem e-sportu. Jej marzeniem jest poprowadzić kanał o tematyce gamingu, na którym, jak zapowiada, pojawiać się będą relacje z różnych eventów dla graczy oraz gameplaye z gier takich jak CS:GO czy League of Legends i zapewne też wielu innych produkcji. Co jakiś czas, na kanale pojawią się goście specjalni, którzy razem z Mariną spróbują zarazić swoją pasją widzów. Oprócz tych informacji, we wprowadzającym na kanał materiale, możemy ujrzeć jeden z przygotowywanych przez YouTuberkę filmów aktorskich, gdzie sama występuje jako bohaterka w świecie Counter Strike'a!

Kanał powoli się rozkręca i pojawia się na nim coraz więcej zainteresowanych widzów. Tak jak w wypadku Nieprzygotowanych, życzymy Mar1nie jak najlepszych wyników.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube