No Man’s Sky – nowa seria na kanale Verteza

No Man’s Sky – nowa seria na kanale Verteza

Vertez znany głównie z serii Minecraft zaczął grać w nową grę – mowa tu o No Man’s Sky. Nie dziwi, że twórca sięgnął po ten tytuł jako pierwszy. Widzimy wiele podobieństw między No Man’s Sky a Minecraftem, w którego to Vertez zagrywał się godzinami dostarczając nam masy rozrywki.

Przygodowa gra akcji skupia się na eksploracji planet z bogatą i różnorodną fauną oraz florą. Różne środowiska w jakich mamy okazję grać, ciekawe obiekty i ekstremalne warunki to wyróżniki tego tytułu.

Vertez w swoich filmach wciela się w gracza, który posługując się dostępnym statkiem kosmicznym przemierza planety, a co chwilę pojawiają się nowe aktywności. No Man’s Sky polega głównie na przetrwaniu, eksploracji i handlu. Gracz musi być skoncentrowany na planszy oraz umiejętnie planować swoje czynności takie jak zbieranie paliwa, broni, czy ulepszanie statku. Zdobywanie planet w jak najszybszym czasie to wyzwanie dla doświadczonych, ale poprzez podpowiedzi od Verteza jest to jak najbardziej wykonalne.No Man’s Sky zgarnia jak na razie świetne recenzje i chyba możemy przewidywać, że będzie to nowy hit na YouTube. Ogrom możliwości w grze sprawi, że nikt nie będzie się nudził. Jeśli lubicie przygodówki z widokiem z pierwszej osoby, mocno rozbudowaną historią i świetną kreacją oraz grafiką to ta gra jest zdecydowanie dla Was!

Osobiście jesteśmy ciekawi kto jako kolejny zacznie streamować tę grę. Jakieś pomysły? Piszcie w komentarzach!

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!