No Man’s Sky – nowa seria na kanale Verteza

No Man’s Sky – nowa seria na kanale Verteza

Vertez znany głównie z serii Minecraft zaczął grać w nową grę – mowa tu o No Man’s Sky. Nie dziwi, że twórca sięgnął po ten tytuł jako pierwszy. Widzimy wiele podobieństw między No Man’s Sky a Minecraftem, w którego to Vertez zagrywał się godzinami dostarczając nam masy rozrywki.

Przygodowa gra akcji skupia się na eksploracji planet z bogatą i różnorodną fauną oraz florą. Różne środowiska w jakich mamy okazję grać, ciekawe obiekty i ekstremalne warunki to wyróżniki tego tytułu.

Vertez w swoich filmach wciela się w gracza, który posługując się dostępnym statkiem kosmicznym przemierza planety, a co chwilę pojawiają się nowe aktywności. No Man’s Sky polega głównie na przetrwaniu, eksploracji i handlu. Gracz musi być skoncentrowany na planszy oraz umiejętnie planować swoje czynności takie jak zbieranie paliwa, broni, czy ulepszanie statku. Zdobywanie planet w jak najszybszym czasie to wyzwanie dla doświadczonych, ale poprzez podpowiedzi od Verteza jest to jak najbardziej wykonalne.No Man’s Sky zgarnia jak na razie świetne recenzje i chyba możemy przewidywać, że będzie to nowy hit na YouTube. Ogrom możliwości w grze sprawi, że nikt nie będzie się nudził. Jeśli lubicie przygodówki z widokiem z pierwszej osoby, mocno rozbudowaną historią i świetną kreacją oraz grafiką to ta gra jest zdecydowanie dla Was!

Osobiście jesteśmy ciekawi kto jako kolejny zacznie streamować tę grę. Jakieś pomysły? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.