Mandzio znalazł się w TOP10 polskiego YouTube!

Mandzio znalazł się w TOP10 polskiego YouTube!

Ostatnie kilka dni były dla Łukasza Samonia oraz dla sytuacji w TOP 10 polskiej sceny YouTube naprawdę ogromnym zaskoczeniem i sporą zmianą. Na kanał twórcy przybyło w krótkim okresie czasu naprawdę sporo całkowicie nowych widzów i co ważne - nie miało na to wpływu żadne zamieszanie z jego udziałem!


Aktualny przyrost subskrypcji u Łukasza wynosi dziennie ponad siedem tysięcy - i tak jest przez trzy dni. Jego najnowsze filmy także zyskują nie małą popularność przekraczając nawet 600 tys. wyświetleń. Głównie to materiały z gry Cat Goes Fishing  cieszą się u Mandzia największą oglądalnością, co z pewnością przełożyło się także na znaczny wzrost posiadanych subskrypcji na głównym kanale. W momencie pisania artykułu twórca gromadzi u siebie ponad 1,400 miliona osób, a liczba ta cały czas się sukcesywnie powiększa. Postęp ten śledzić możecie na naszej stronie.Oprócz świetnego przyrostu, Łukasz pochwalić się może faktem, że w przeciągu jednego dnia wyprzedził TRZY kanały tym samym plasując się w TOP 10 polskiego YouTube. Mandziowi udało się wskoczyć przed Niekrytego Krytyka, SKKF'a oraz ROJSONA.

Mandzio skomentował sytuację na swoim najnowszym filmie, gdzie opisuje zmiany jakie zaszły w TOP 10 oraz dziękuję swoim widzom, że tak licznie postanowili rozpocząć śledzenie jego twórczości. Materiał zamieszczamy poniżej:

Co sądzicie o tak dużym przyroście nowych subskrypcji na kanale Mandzia? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!