Mandzio rezygnuje z Minecrafta!

Mandzio rezygnuje z Minecrafta!

Ostatnimi czasy na kanale Mandzia, praktycznie codziennie, a niekiedy nawet 2 razy dziennie, mamy możliwość obejrzenia nowego filmu. Najczęściej są to gry takie jak: "Five Nights At Freddy's 2" czy "Plague Inc: Evolved". Aktywność jak i wyświetlenia pod tymi filmami (z wyjątkiem League Of Legends sprzed 3 tygodni), trzymają się na dobrym poziomie - każdy z filmów ma ponad 100 tys. wyświetleń.


mandzio2


Prawie 2 tygodnie temu na kanale Mandzia pojawił się wyczekiwany przez równy miesiąc odcinek z Minecrafta. Odcinek ten został bardzo dobrze przyjęty, po części za sprawą ciekawego konkursu. W samym filmie Mandzio, z lekkim zdziwieniem powiedział, że być może wróci do regularnego nagrywania tej gry. W komentarzu napisał nawet: "Dawno nie było nic z Minecrafta! Wybaczcie za zwłokę!". Mogłoby to nam sugerować, że filmy z tej gry będą pojawiać się znacznie częściej. Otóż nic bardziej mylnego. Wczoraj (17 grudnia), późnym wieczorem na fanpage'u Mandzia pojawił się post o treści:Wiem, że część z Was liczy na to, że powrócę do regularnego nagrywania Minecraft, ale to się nie wydarzy - po prostu całkowicie straciłem chęć do nagrywania tej gry i w ogóle grania w nią, a de facto muszę mieć zabawę z tego co robię xD
Może kiedyś do tego wrócę, może raz na jakiś czas wrzucę, ale nawet nie pytajcie i nie proście o to. Zacznijcie oglądać inne gry xD

Pod postem mimo tak odważnej decyzji, znajdziemy wiele popierających Mandzia komentarzy. Jego przygoda z tą grą trwała 5 lat, więc wiele osób nie ukrywa, że będzie im trochę żal tej serii.


Jak myślicie, czy wróci on jeszcze w przyszłym, 2015 roku do tej gry? Póki co, pozostało nam być na bieżąco z innymi produkcjami od tego YouTubera, myślimy, że równie dobrymi, lecz innymi w porównaniu do tych z Minecrafta.


Ostatni film Mandzia z gry Minecraft:

avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu