Mandzio z rekordem oglądalności polskiego streama wśród YouTuberów!

Mandzio z rekordem oglądalności polskiego streama wśród YouTuberów!

W ostatnią niedzielę pisaliśmy o rekordzie transmisji na polskim YouTube. To właśnie wtedy na streamie Boxdela w jednym momencie znalazło się ok. 31 tysięcy osób. Dziś jego rekord pobił Mandzio!


To co robi Mandzio w ostatnim czasie jest niewyobrażalne. Twórca ten dołączył do TOP10 polskiego YouTube, osiągnął niebywałe przyrosty i rozwinął wyjątkowo popularną serię na swoim kanale. Teraz do osiągnięć Łukasza dochodzi rekord oglądalności polskiego streama, który sam w zeszłym tygodniu na naszym fanpage'u obiecał pobić.Jak zapowiedział, tak zrobił. Jego streama oglądało jednak nie 30 tysięcy, lecz 36 tysięcy osób! Tego się nie spodziewaliśmy - gratulacje Łukasz!Mandzio zakończył już live'a, ale dziś odbędzie się kolejna ciekawa transmisja na polskim YouTube, na której pobity może zostać kolejny rekord! O 20:30 rozpoczyna się wspólny stream Medusy, Blowka oraz Boxdela!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg