Manager Jake Paula oskarżony za zdewastowanie domu kobiety

Manager Jake Paula oskarżony za zdewastowanie domu kobiety

Manager Jake Paula może wpaść w duże kłopoty, po tym jak Jake i jego ekipa z Team 10 zdewastowali dom pewnej kobiety. 


Krista Burditt, manager Jake Paula został podany do sądu po tym, jak wynajął on dom Isabelle Friedheim w Aspen na 21. urodziny swojego podopiecznego. Oskarżony jest on o to, że pokierował on Teamem 10 i jego poszczególnymi członkami do przesadzonego i nieuzasadnionego hałasowania i szkodliwego zachowywania się na terenie posiadłości i w najbliższym sąsiedztwie.

Pozew mówi o tym, że kłopotliwe zachowanie, na które pozwalał i do którego zachęcał Krista zawierało w sobie jazdę samochodem z niedozwoloną prędkością na terenie posiadłości i sąsiedztwa w niedozwolonych miejscach takich jak: trawnik, terenach strzeżonych czy kortach tenisowych. Do tego dochodzi jazda na sankach po tych terenach oraz używanie systemów nagłaśniających na bardzo wysokim poziomie głośności.

Niektóre z opisywanych scen można znaleźć na jego filmie z 21. urodzin:Według pozwu Krista ma zwrócić wszelki zysk, jaki zarobiła grupa na pobycie w domu w Aspen, wliczając w to przychód z wyświetleń filmu oraz pokryć szkody i koszty prawne procesu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.