Mamiko pokazała zabieg powiększenia ust

Mamiko pokazała zabieg powiększenia ust

Temat operacji plastycznych wśród znanych osób nie jest niczym nowym i zaskakującym. Wiele celebrytów decyduje się na zabiegi upiększające w celu skutecznej walki z kompleksami, pomocy w zaakceptowaniu siebie lub po prostu dla większej satysfakcji ze swojego wyglądu. Do grona takich osób dołączyła Mamiko. Dlaczego podjęła się zabiegu powiększenia ust? Jak wygląda taka operacja? Tego dowiecie się w tym artykule!


Niewiele gwiazd jawnie przyznaje się do przejścia operacji plastycznych. Większość unika pytań na ten temat lub nawet wypiera się widocznych gołym okiem zmian po prostu wstydząc się swoich wcześniejszych wad i kompleksów. Mamiko zdecydowanie nie należy do tej grupy osób. Sztuką jest publicznie przyznać się do takiej korekty swojego wyglądu, ale dla niej to była oczywista sprawa, że musi przyznać się do podjętej decyzji i wiedziała, że obserwatorzy będą ją wspierać. Nasza YouTuberka/streamerka publicznie wyznała, że przeszła operację powiększenia ust i nawet nagrała filmik opowiadający o całym zabiegu z kilkoma scenkami z przebiegu samej operacji.Przede wszystkim Mamiko uspokoiła w filmiku wiele osób. Wytłumaczyła, że powiększanie ust kwasem hialuronowym jest metodą naturalną. Nie wstrzykujemy sobie w usta żadnych sztucznych substancji, jest to kwas występujący w naszym organizmie naturalnie. Z biegiem lat może się on po prostu wchłaniać przez co skóra staje się mniej jędrna. Tak też było w przypadku pierwszego zabiegu Weroniki, gdyż ten jest jej kolejnym. Na początku zaaplikowała sobie dawkę 0,5ml tego kwasu i po prostu wchłonął się on a usta wróciły do poprzedniej postaci. Jest to także wielka ulga dla osób, które nie są pewne takich operacji, bo nie są one trwałe do końca życia. W niektórych przypadkach efekty utrzymują się rok, nieraz nawet krócej.

Jeśli chodzi o powód podjęcia się tego zabiegu to Mamiko tłumaczy, że po prostu nie była zadowolona z wielkości swojej górnej wargi i szczególnie przeszkadzał jej ten wygląd podczas nagrywania lub sesji zdjęciowych. Zrobiła to więc z porady jednej z wizażystek. Sam przebieg Weronika przedstawiła dość szczegółowo. W jej przypadku był to dość trudny moment bo bardzo boi się strzykawek i generalnie wszystkiego co z tym związane. Więcej jednak możecie dowiedzieć się oglądając ten filmik!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.