Mamiko ambasadorką Good Game Expo!

Mamiko ambasadorką Good Game Expo!

Mamy dla Was gorącą wiadomość, która z pewnością zainteresuje wszystkich gamerów i nie tylko. Mamiko, znana modelka i streamerka, została wybrana ambasadorką targów gamingowych Good Game Expo, które odbędą się w czerwcu w Nadarzynie. Cieszycie się z tego wyboru?


Mamiko została wybrana ambasadorką Good Game Expo dzięki głosom widzów – to właśnie oni zadecydowali więc o tym, że chcą zobaczyć ją w tej roli. Co na to sama Mamiko? Jak zareagowała ona na tę informację? Oczywiście YouTuberka bardzo cieszy się z faktu, że będzie ona mogła być twarzą jednych z największych targów gamingowych w Polsce. W filmie przygotowanym dla swoich fanów opowiada nam ona o tym, jakie atrakcje czekają na osoby, które zdecydują się wziąć udział w tym wydarzeniu – do ich dyspozycji będzie siedem stref tematycznych, konkursy z nagrodami, a na miejscu można będzie spotkać różnych YouTuberów. Jest to zatem prawdziwa gratka dla fanów gamingu i całego świata YouTube!

Mamiko przygotowała też coś, co z pewnością zainteresuje dziewczyny próbujące podbić ten dedykowany raczej mężczyznom świat gamingowy. Streamarka planuje zorganizować turniej CS, w którym będą brać udział drużyny złożone z samych dziewczyn. Jedno jest pewne – będzie to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, przepełnione niezapomnianymi emocjami. To coś, czego nie można przegapić! Więcej informacji o całym wydarzeniu znajdziecie w filmie YouTuberki:Co myślicie o udziale Mamiko w tym przedsięwzięciu? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl