Mamiko charytatywnie z Pauliną Tumalą

Mamiko charytatywnie z Pauliną Tumalą

Akcje charytatywne w wykonaniu YouTuberów to niesamowita sprawa. Oprócz tego, że liczy się sam ich gest, to jeszcze dzięki swojemu zachowaniu są pięknym przykładem dla swoich, często młodych widzów, którzy czerpią z nich wzór. Sporo osób angażuje się w coś takiego i aż serce rośnie na widok pozytywów jakie z takich akcji płyną. Jedną z YouTuberek, która właśnie wczoraj postanowiła zrobić coś pozytywnego jest Mamiko. Zobaczcie kogo odwiedziła i co przygotowała Weronika!


Nie od dziś wiadomo, że Mamiko ma niesamowicie dobre serce i wręcz bije od niej pozytywna energia. Swoim szczęściem, swoim uśmiechem i nie tylko tym postanowiła podzielić się z pacjentami dziecięcego oddziału onkologicznego Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.YouTuberka razem z Pauliną Tumalą - fotomodelką, znaną z teledysków Donatana - wraz z Fundacją Spełnionych Marzeń odwiedziły małych pacjentów. Dzień pełen był wrażeń. Dziewczyny grały z maluchami na konsoli, rozmawiały, śmiały się i obdarowały je drobnymi upominkami. Co najważniejsze podarowały im swój czas i uwagę, które dla ludzi chorych, a szczególnie dla ludzi tak młodych, są niesamowicie ważnymi wartościami.Najwięcej uśmiechu przyniosła dziewczynom młoda Inga, dzięki której, jak Paulina podkreśliła, zrozumiały jak niewiele potrzeba do szczęścia. Na fanpage Pauliny można znaleźć zapisek livestream'u ze spotkania z Ingusią, który przedstawia niesamowitą radość dziewczynki ze spotkania z Weroniką i Pauliną.Oby jak najwięcej było tak pozytywnych akcji, bo z wielką przyjemnością patrzy się na uśmiechy na twarzy tak młodych i jednocześnie doświadczonych i strudzonych codziennym życiem osób!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.