Mały twórca warty polecenia - Vonsky Channel

Mały twórca warty polecenia - Vonsky Channel

Na YouTube jest kilka takich kanałów, które mimo tego, że ich twórcy współpracują z YouTuberami, którzy mają setki tysięcy subskrypcji, same nie mają ich zbyt wiele. Trudno powiedzieć dlaczego właściwie tak jest, bo często pojawiają się na nich profesjonalnie zrobione filmy, naprawdę niezłej jakości, których twórcy potrafią wypowiedzieć się na różne tematy w bardzo interesujący sposób. Doskonałym przykładem takiego kanału jest Vonsky Channel, który porusza tematykę polityczno-społeczną, a jego prowadzący w prosty i zrozumiały sposób potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe pojęcia.


Kanał ten powinien zainteresować szczególnie tych, którzy starają się na bieżąco śledzić wydarzenia, które mają miejsce obecnie w Ameryce. Zwłaszcza wszystkich, którzy interesują się pojedynkiem o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych, jaki właśnie odbywa się między Hilary Clinton a Donaldem Trumpem. Vonsky mówi o tym, kto jego zdaniem zwycięży wybory w USA oraz relacjonuje debaty między kandydatami. Ściśle współpracuje w tych sprawach także z Atorem z kanału wideoprezentacje. Nie jest on jednak jedynym twórcą, z którym Vonsky wchodzi w kolaborację. Poza nim jest jeszcze na przykład Wapniak, a także inni YouTuberzy. Poza tematami o USA  porusza on również tematy polskiej polityki, zarówno wewnętrznej jak i zagranicznej, a także polityki europejskiej.
Najlepszym dowodem na wysoką jakość materiałów Vonskiego jest fakt, że jakiś czas temu został on okradziony przez telewizję, a konkretniej przez TV Republika, która pożyczyła fragment jednego z jego materiałów, nie pytając go niestety wcześniej o zgodę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat to koniecznie przeczytajcie nasz artykuł dotyczący tej sytuacji. Tu nie chodzi tylko o prawa autorskie. Vonsky zawsze stara się zachować obiektywizm, dlatego też nie ma się co dziwić, że postanowił zareagować w tej sprawie


A Wy co myślicie o Vonsky Channel, podoba Wam się jego tematyka? Jeśli znacie jakiś mały kanał, który jest warty polecenia, to koniecznie napiszcie nam o nim w komentarzach! Kto wie? Może napiszemy o nim w kolejnym artykule?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.