Mały twórca warty polecenia #19 - Nieantyfan

Mały twórca warty polecenia #19 - Nieantyfan

Witamy w dziewiętnastym już artykule z serii "Mały twórca warty polecenia". Dokładnie tydzień temu zapoznaliście się z Grupą Kamerowani, czyli zespołem komediantów z oryginalnym humorem na pierwszym miejscu. Dzisiaj zagościł u nas fan, a raczej NIEantyfan marki "Apple"!


12998637_1258300140866403_1451077349372611765_n
Apple Inc. to amerykańska korporacja zajmująca się projektowaniem i produkcją elektroniki użytkowej, oprogramowania oraz komputerów osobistych i tym samym jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Nieantyfan to twórca, który od 16 lutego 2015 roku w serwisie YouTube próbuje przekazywać swoje rozległe przemyślenia na temat znanej firmy oraz jej produktów. Ze szczerością zaświadcza iż jest wielkim fanem, ale także krytykiem, który potrafi świadomie, bez względu na sentyment porządnie ocenić nowe wynalazki wychodzące z pod ramion Steve'a Jobs'a.

Na kanale możemy znaleźć wiele ciekawych materiałów, ale zagorzali fanatycy "Apple" z pewnością nie mogą sobie odpuścić krótkiej, bo składającej się z trzech odcinków serii o historii IPhone'a, czyli najbardziej rozpoznawalnego produktu firmy. YouTuber omawia w niej początki pomysłów na jego stworzenie, porównuje twór na tle innych oraz uświadamia o rosnącej popularności smartphone'a.

Najpopularniejszym filmem Nieantyfana jest zdecydowanie ten, w którym pomaga on przy wyborze IPhone'a ludziom zainteresowanym jego kupnem, lecz nie mogącym się zdecydować na dany produkt. 10-minutowy materiał jest na prawdę pomocny i każdy kto szuka wersji smartfona dobrej pod swoją osobę z pewnością ją tam znajdzie.

Nieantyfan na swoim koncie posiada także wiele ciekawych i porządnie zrealizowanych recenzji, podsumowań, np. aktywności marki w danym roku, a także unboxingów, vlogów obalających mity związane z produktami, starć pomiędzy sprzętem oraz różnorakich przemyśleń, oczywiście związanych tylko z marką "Apple". Dlatego właśnie, jeśli jesteście fanami, albo chociaż trochę interesuje was temat "nadgryzionego jabłka" to serdecznie zapraszamy Was do odwiedzin kanału twórcy, bo jest warto!

Piszcie w komentarzach czy ten kanał przypadł Wam do gustu, no i zachęcamy Was do podsyłania nam własnych propozycji, jeśli chodzi o małych twórców wartych polecenia!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl