Mały twórca warty polecenia #12 - Postapokaliptycznie Przez Świat

Mały twórca warty polecenia #12 - Postapokaliptycznie Przez Świat

W ostatnim tygodniu przedstawiliśmy Wam kanał Sfilmowani. O jego twórczości możecie przeczytać TUTAJ. Natomiast dzisiaj, chcielibyśmy przybliżyć Wam osobę, którą, jeśli interesujecie się motywem postapokalipsy, możecie znać. naszym zdaniem jest to kanał warty polecenia i w pełni zasługuje na większą publikę niż aktualnie. Przed Wami „Postapokaliptycznie Przez Świat"!


1241516b3bf240779823d5649a6993fe
Morden, bo taką nazwę przyjął sobie twórca, jest szalonym zapaleńcem i pasjonatem survivalu, wojskowości i postapokaliptycznego świata. Ten ostatni, w rzeczywistości możemy spotkać wyłącznie w książkach, filmach i grach oraz wszystkim co związane z fantastyką. Ludzkość jeszcze nigdy nie miała okazji stanąć do walki, a co dopiero spotkać się z „zombie", mimo tego, na co dzień powstaje wiele produkcji przedstawiających życie wśród tych popularnych w dzisiejszych czasach żywych trupów. Twórca, na swoim kanale, próbuje zrzeszyć innych pasjonatów oraz zachęcić nowe osoby do zainteresowania się tym światem.

YouTuber swój pierwszy film opublikował tego samego dnia, co założył konto w serwisie, bo 28 stycznia 2015 roku. Jego pierwsze materiały polegały na pokazie slajdów w postaci zdjęć opuszczonych miejsc oraz filmy z ich zwiedzania. Między tymi nagraniami, pojawiały się także gameplay'e z gry DayZ oraz seria pt. „MOJE EDC", w którym twórca prezentuje sprzęt, którego używa w codziennych wyprawach.
Najpopularniejszym materiałem na kanale jest „MOJE TOP 5 Broni na ZOMBIE !!!". Morden przedstawia w nim swój osobisty ranking broni na apokalipsę zombie i nie tylko. Twórca postanowił trochę urozmaicić ranking i nie skupił się jedynie na efektywności broni, ale i ogólnej przydatności do przetrwania w trudnych i niecodziennych warunkach. Jego zdaniem, najlepszym wyborem jest łom, który mimo swojej prostoty, jest najbardziej uniwersalną bronią, która ma wiele możliwości i funkcji do wykorzystania.


Ciekawą serią jest także „REKWIZYTORNIA OCALAŁEGO", w której YouTuber pokazuje jak samemu wykonać broń czy przedmioty potrzebne do przetrwania z rzeczy, których używamy w naszym codziennym życiu. W jednym z odcinków z okazji nadchodzącej premiery kolejnego sezonu serialu „The Walking Dead", Morden wykonał tzw. Lucille, czyli kij baseballowy pokryty drutem kolczastym.


Z wielką przyjemnością zapraszamy do zajrzenia na „Postapokaliptycznie Przez Świat", ponieważ jest to jeden z tych kanałów, które tworzone są z ogromnym zaangażowaniem i pasją.

Jak podoba Wam się kanał Mordena? Znacie jeszcze jakiś małych twórców wartych polecenia? Piszcie w komentarzach!