Mały twórca warty polecenia #2 - Hargris

Mały twórca warty polecenia #2 - Hargris

Dziś przybliżymy Wam sylwetkę Hargris’a, który ma 45 tysiący subskrypcji na koncie! Całkiem sporo, ale według nas zasługuje on na zdecydowanie więcej. W zeszłym tygodniu w pierwszym wpisie o małych twórcach opisaliśmy kanał Rivida. Więcej o jego twórczości dowiecie się klikając tutaj.


Remixy z twórcami w roli głównej swoimi czasy robiły ogromną furorę na YouTube.  Dziś, popularne są głównie one na różnych grupach youtuberów - m.in. na Hajsownikach Gimpera. Jest natomiast jeden youtuber, który przy remixach pozostał aż do teraz i nieustannie wrzuca nowe produkcje. Mowa tu właśnie o Hargrisie.


Pierwszy jego utwór został opublikowany w sierpniu 2013 roku, a w roli głównej usłyszeć możemy Multiego i reZigiusza.
Z czasem obserwowaliśmy progres tego twórcy. Zarówno w jakości remixów jak i w szacie graficznej kanału. Największą sławę Hargrisowi przyniósł utwór, który zna każdy stały widz Gimpera i niejeden Remigiusza Maciaszka. Mowa tu o klasyku, który nucony był przez długi czas przez tysiące osób - “Lubię pociągi” z synem Rocka w roli głównej.
Część swojego sukcesu Hargris zawdźcięcza temu, co stworzył dla reZigusza i Isamu. Remkowi i Szymonowi tak spodobały się remixy tego twórcy, że sami wstawili je na swoje kanały. Film Hargrisa opublikowany u tego pierwszego, został do tej pory obejrzany ponad 449 tysięcy razy, a dwa najchętniej “łapkowane” komentarze pod nim mówią same za siebie. Oto one:“KTO TO SŁUCHAŁ WIĘCEJ NIŻ RAZ?? Bo ja na pewno”
“Takie remixy to powinny puszczać na esce! Kto za?”

 

Remixy na kanale Isamu zawsze się przyjmują i szokują liczbą wyświetleń. Nie inaczej było z produkcją Hargrisa, która została obejrzana już ponad 749 tysięcy razy:
Twórca pokazał też, że chętnie współpracuje z innymi remixerami. Są wśród nich takie osoby jak Yachu, Kaktus czy Madd. Jednym z “collabów”, który najbardziej pamiętamy to Funny Momments połączone z remixami dla samego Naruciaka:
Regularność nowych materiałów, świetna jakość i genialny popis kreatywności w wykonaniu Hargrisa zadecydował o tym, że to właśnie jego poleciliśmy w naszym cyklu. Koniecznie zajrzyjcie na jego kanał i zostawcie opinie o tym twórcy w komentarzu:


https://www.youtube.com/user/HargrisGames


Znasz jakiś ciekawy polski kanał na YouTube? Może sam jesteś osobą, która nagrywa produkcje na ten portal? Koniecznie podziel się tym pisząc w komentarzach


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.