Mały Łobuz w drodze – Karolina i Darek spodziewają się dziecka!

Mały Łobuz w drodze – Karolina i Darek spodziewają się dziecka!

Ostatnia wiadomość od  Karoliny i Darka stanowiła ogromne (choć niesamowicie pozytywne) zaskoczenie dla ich widzów i nie tylko – znana z kanałów StylizacjeTV i dgshowtv para YouTuberów spodziewa się dziecka! Już kilka minut po opublikowaniu postów na Instagramie ich profile zasypała lawina gratulacyjnych komentarzy i lajków. Mały Łobuz (lub Łobuziara) już zyskuje popularność w Internecie!


Na profilach obu YouTuberów pojawiło się zdjęcie z malutkimi, niemowlęcymi bucikami, opatrzone już nie tak tajemniczym podpisem „Mały łobuz lub łobuziara w drodze”. Zdjęcie od razu stało się hitem wśród fanów Karoliny i Darka i doczekało się prawie 70 tysięcy polubień – fani YouTuberów już uwielbiają Małego Łobuza! Para podziękowała fanom za wszystkie polubienia – podzielenie się tą osobistą informacją z widzami było dla nich ważne, dlatego też bardzo cieszyli się oni z pozytywnej, miłej reakcji fanów.Mały łobuz lub łobuziara w drodze 💕


Post udostępniony przez ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ 👸 KAROLINA (@stylizacje)
Będę Tatą! 🖤


Post udostępniony przez DG (@dgshowtv)


Udostępnianie tak prywatnych informacji w Internecie może jednak nieść ze sobą również pewne natarczywe pytania, na które przyszli rodzice nie chcą odpowiadać. Karolina chroni swoją prywatność w komentarzach, nie zdradzając widzom stopnia zaawansowania ciąży i innych szczegółów, które na tym etapie (i w zasadzie na każdym etapie) powinni znać tylko rodzice. Ponadto para jednogłośnie twierdzi, że dziecko w żaden sposób nie wpłynie na ich działalność na YouTube – ich kanały będą nadal zajmowały się tą samą tematyką co wcześniej i nie zamierzają oni przekształcać ich w kanały parentingowe z poradami dla młodych rodziców. Poza tym Karolina zaznaczyła również, że Maluszka nie będzie można zobaczyć na ich filmikach. Czy uda im się uchronić prywatność dziecka? I czy fani YouTuberów pozwolą im zachować tę prywatność?