Malczyńscy wyjaśniają sprawę z tajemniczym autem!

Malczyńscy wyjaśniają sprawę z tajemniczym autem!

W czwartek informowaliśmy Was o relacji Malczyńskich z poszukiwania legendarnego i tajemniczego super-auta, które znajduje się na jednym z wrocławskich parkingów. Materiał z kanału Dawida został usunięty, ze względu na prośbę właściciela samochodu. Tym samym nasz wcześniejszy artykuł postanowiliśmy zdjąć z naszej strony. Wczoraj jednak chłopacy postanowili podzielić się z nami jedyną i prawdziwą historią pojazdu. 


Na wstępie materiału z wyjaśnieniami, Dawid i Marcin przeprosili samego właściciela oraz widzów za to, że informacje, o których mówili w poprzednich filmach, nie zostały przez nich odpowiednio zweryfikowane i okazały się być błędne. Żadna z wymyślonych przez widzów teorii nie była prawdziwa, a samo rozwiązanie zagadki nie kryło za sobą niestety żadnej spektakularnej tajemnicy.

Malczyńskim udało się skontaktować z posiadaczem pojazdu i porozmawiać na temat jego historii. Sam właściciel nigdy nie siedział w więzieniu ani nie należał do mafii. Jeśli chodzi natomiast o sprawę czarnego samochodu, które według niektórych było poprzednią wersją czerwonego, to teraz wiemy już, że wcale nie było jednego pojazdu, tylko dwa. Osoba, do której należy super-auto, sama zmieniła wygląd obydwu pojazdów i włożyła w to wiele pracy oraz wysiłku. Wyjaśnienie dotyczące parkingu także okazało się być bardzo oczywiste. Właściciel nie porzucił tam samochodu, tylko zostawił "tymczasowo" i stale opłaca jego postój.


Opis całej sytuacji pojawił się też na grupie ekipy Malczyńskich. Chcielibyście zobaczyć więcej takich akcji na ich kanale?
avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.