Malczyńscy otwierają kanał o zaskakującej tematyce

Malczyńscy otwierają kanał o zaskakującej tematyce

Kanał braci Malczyńskich opiera się na filmach przedstawiających stereotypy na temat określonych grup ludzi. Najpopularniejszymi seriami stały się "Typowy Dres" oraz "Typowy Vaper" i właśnie z tym drugim tematem związany jest ich nowy projekt, który bardzo szybko zdobywa popularność.


Marcin i Dawid Malczyńscy ostatnio postanowili zająć się głównie tworzeniem muzyki, czego efektem jest osiągająca właśnie sukces na liście OLIS płyta "Neon". Teraz bracia wracają do tematyki jednej z pierwszych i najpopularniejszych serii na ich kanale.  Jeszcze niedawno ekipa naśmiewała się z zachowań typowych vaperów, a teraz otwierają sklep specjalnie dla użytkowników tego typu sprzętu. W planach Malczyńskich jest prowadzenie Instagrama, kanału na YouTube oraz sprzedaż własnych liquidów, sygnowanych ich nazwiskiem.

 
Tematyka tego kanału jest z pewnością skierowana do pełnoletnich widzów, bo tylko oni mogą legalnie nabywać urządzenia i materiały, które testować będą bracia. Niestety sprawdzając wiek użytkowników piszących komentarze pod zapowiedzią nowego projektu, można zauważyć, że średnia ich wieku to 15 lat. Projekt cieszy się już sporą popularnością. Nowy profil "Jestem Vaperem" na Instagramie ma już ponad 5000 obserwujących.  Tak dużym powodzeniem nie cieszy się kanał na YouTube, który zgromadził dopiero 13 subskrybentów. Trzeba wziąć jednak pod uwagę, że wszystko jest dopiero w fazie planowania, a na kanale nie pojawił się jeszcze ani jeden film.

Z daty założenia kanału "Jestem Vaperem" wynika, że Malczyńscy planowali start tego projektu już we wrześniu ubiegłego roku. Nie zdecydowali się jednak wtedy na tak odważny krok. Teraz ich filmy mają znacznie więcej wyświetleń, a ich widownia jest większa o ponad 230 tysięcy widzów. Prawdopodobnie to zmotywowało ekipę, by właśnie teraz zająć się na nowo kanałem i sklepem. Z zapowiedzi wynika, że wszystko wystartuje już bardzo niedługo, a na oficjalnym profilu "Jestem Vaperem" na Instagramie już można znaleźć pierwszy konkurs. Życzymy braciom powodzenia i liczymy, że już wkrótce na ich nowym kanale zobaczymy pierwsze filmy.