Malczyńscy złapani przez Klauna z Koszalina zostawiają ukryty przekaz

Malczyńscy złapani przez Klauna z Koszalina zostawiają ukryty przekaz

Klaun z Koszalina wywołał ostatnio tyle emocji, co zeszłoroczna premiera remake'u filmu To na podstawie książki Stephena Kinga. Bracia Malczyńscy postanowili dać upust wszystkim kontrowersjom związanym z tajemniczą postacią. 


DeeJayPallaside, Boxdel i Medusa rozwiązali zagadkę Klauna z Koszalina, jednak była to na tyle duża akcja, że będzie się o niej mówić jeszcze przez długi czas. Swoje 3 grosze do sprawy dorzucili Bracia Malczyńscy w typowy dla siebie sposób. Zobaczcie, jak sparodiowali całą akcję:Na parodii i ukrytych smaczkach jednak się nie skończyło, bo pod koniec filmu przez chwilę został wyświetlony tajemniczy numer telefonu. Spostrzegawczy widzowie szybko wychwycili ukryty przekaz od Malczyńskich, który może niejednego przestraszyć. Dzwoniąc pod 889 993 545, dzwonicie na własną odpowiedzialność! Możemy jedynie zapewnić, że nie połączenie nie wiąże się z ukrytymi kosztami.

Dzięki temu Malczyńscy nie tylko sparodiowali popularnego Klauna, ale do akcji dołożyli własną cegiełkę. Bardzo wspieramy tego typu inicjatywy i gratulujemy pomysłu!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.