Makijaż wieczorowy dla spóźnialskich według Jessici Mercedes

Makijaż wieczorowy dla spóźnialskich według Jessici Mercedes

Każda z nas zapewne nieraz spóźniła się, nieważne czy to na jakieś istotne, czy mniej ważne spotkanie. Często zanim się uszykujemy mijają dosłownie godziny i większość kobiet na pewno rozumie ten problem. Z reguły największy problem mamy z makijażem. A to coś się rozmaże, a to coś nam nie wyjdzie i kolejne minuty mijają nieubłaganie. Dlatego Jessica Mercedes przychodzi nam z pomocą i pokazuje jak szybko zrobić pełen makijaż!


Na YouTube znajdziecie wiele poradników, dzięki którym nabierzecie większej wprawy w robieniu makijażu i nauczycie się trików ułatwiających Wam tą codzienną rutynę. Nie od dziś wiadomo jednak, że na imprezy, uroczystości i wszelkie większe wydarzenia malujemy się mocniej, pełniej i wyraźniej, a co za tym idzie na stanie przed lustrem potrzebujemy wtedy o wiele więcej czasu. We współpracy z jedną z zagranicznych marek Jessica wyszła na przeciw temu stwierdzeniu i udowodniła, że pełny makijaż na imprezę można zrobić nawet krócej niż ten na co dzień. Wystarczą odpowiednie kosmetyki, odpowiednia technika, kilka prostych trików i wszystko jest możliwe. Blogerka została nominowana do challenge'u, w którym to musiała zrobić wieczorowy makijaż w mniej niż 15 minut. Czy jej się udało? Jak już zapewne się domyślacie, tak! Jess podołała temu wyzwaniu. Zobaczcie same w jak spektakularny i szybki sposób wykonała piękny, stonowany imprezowy makijaż. Kilka jej rad może Wam się bardzo przydać.Co sądzicie o makijażu Jessici? Podoba Wam się? Czy jednak nadal uważacie, że aby wykonać pełen, ładny makijaż potrzeba więcej czasu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.