Makijaż wieczorowy dla spóźnialskich według Jessici Mercedes

Makijaż wieczorowy dla spóźnialskich według Jessici Mercedes

Każda z nas zapewne nieraz spóźniła się, nieważne czy to na jakieś istotne, czy mniej ważne spotkanie. Często zanim się uszykujemy mijają dosłownie godziny i większość kobiet na pewno rozumie ten problem. Z reguły największy problem mamy z makijażem. A to coś się rozmaże, a to coś nam nie wyjdzie i kolejne minuty mijają nieubłaganie. Dlatego Jessica Mercedes przychodzi nam z pomocą i pokazuje jak szybko zrobić pełen makijaż!


Na YouTube znajdziecie wiele poradników, dzięki którym nabierzecie większej wprawy w robieniu makijażu i nauczycie się trików ułatwiających Wam tą codzienną rutynę. Nie od dziś wiadomo jednak, że na imprezy, uroczystości i wszelkie większe wydarzenia malujemy się mocniej, pełniej i wyraźniej, a co za tym idzie na stanie przed lustrem potrzebujemy wtedy o wiele więcej czasu. We współpracy z jedną z zagranicznych marek Jessica wyszła na przeciw temu stwierdzeniu i udowodniła, że pełny makijaż na imprezę można zrobić nawet krócej niż ten na co dzień. Wystarczą odpowiednie kosmetyki, odpowiednia technika, kilka prostych trików i wszystko jest możliwe. Blogerka została nominowana do challenge'u, w którym to musiała zrobić wieczorowy makijaż w mniej niż 15 minut. Czy jej się udało? Jak już zapewne się domyślacie, tak! Jess podołała temu wyzwaniu. Zobaczcie same w jak spektakularny i szybki sposób wykonała piękny, stonowany imprezowy makijaż. Kilka jej rad może Wam się bardzo przydać.Co sądzicie o makijażu Jessici? Podoba Wam się? Czy jednak nadal uważacie, że aby wykonać pełen, ładny makijaż potrzeba więcej czasu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.