Poznaliśmy wszystkich uczestników PGL Major Kraków 2017!

Poznaliśmy wszystkich uczestników PGL Major Kraków 2017!

Już za dwa tygodnie do Krakowa przyjadą najlepsi zawodnicy gry Counter Strike: Global Offensive na świecie! Wszystko za sprawą turnieju PGL Major Kraków 2017, który wystartuje już 16 lipca. Wczoraj poznaliśmy wszystkie 16 drużyn, które zmierzą się ze sobą już niedługo w walce o ogromną stawkę. 
Znamy już wszystkich uczestników turnieju. Przez ostatnie dni w Bukareszcie rozgrywała się walka o ostatnie wolne miejsca w fazie grupowej turnieju. Z 16 zespołów odpadła aż połowa, a reszta dołączyła do wcześniej znanych nam już "legend", które miały zapewniony występ na turniej już od dłuższego czasu. Do grupy tej zaliczają się ekipy Astralis, Virtus.pro, fnatic, SK Gaming, Natus Vincere, Gambit Esports, North i FaZe Clan. Natomiast wyłoniona wczoraj szczęśliwa 8 to zespoły mousesports, G2 Esports, PENTA Sports, Cloud9, BIG, Immortals, Vega Squadron oraz FlipSid3 Tactics.

Drużyny poznały już także swoich pierwszych przeciwników w fazie grupowej. Tak prezentują się spotkania:Po ostatnich eliminacjach czekała na nas wyjątkowo przyjemna niespodzianka. Jak się okazało, w fazie grupowej zobaczymy więcej naszych rodaków. Wcześniej pewne było jedynie to, że w Krakowie wystąpi "Złota Piątka", która w całości składa się z Polaków, jednak oprócz Virtus.pro na turnieju zagra jeszcze jeden nasz rodak. Będzie to oczywiście Paweł "innocent" Mocek, który wraz z PENTA Sports zakwalifikował się do turnieju pokonując między innymi Team Liquid.

Faza grupowa wystartuje już 16 lipca. Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników!

 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.