Magik Y otworzył swoje Muzeum Iluzji

Magik Y otworzył swoje Muzeum Iluzji

Magik Y - najpopularniejszy iluzjonista na polskim YouTube, otworzył właśnie swoje Muzeum Iluzji. Magic Mind jest nowoczesnym miejscem, w którym znajduje się 100 eksponatów czy też scenografii przedstawiających ciekawe zjawiska.


Zaproszenie do Muzeum Iluzji otrzymali w ostatnich dniach znani influecnerzy, którzy wczoraj gościli na oficjalnym otwarciu miejsca. Od dziś, Magic Mind Museum otwarte jest już dla wszystkich zwiedzających.

Na stronie muzeum, którego twórcą i dyrektorem artystycznym jest Magik Y, dowiadujemy się więcej o tym, co spotka nas na miejscu:
Znajdziesz u Nas 100 absolutnie wyjątkowych eksponatów. Od 4 oryginalnych kluczy Houdiniego, przez specjalne scenografie pozwalające zrobić Ci zdjęcie do góry nogami, czy pokój z rozszerzoną rzeczywistością, aż po największe na świecie Infinity Mirror! Wszystko po to, aby edukować społeczeństwo na temat Sztuki Iluzji w przystępny i rozrywkowy sposób!

Muzeum Iluzji Magika Y znajduje się na Placu Konesera 1 i otwarte jest od poniedziałki do czwartku w godzinach 10:00-20:00, w piątek i sobotę w godzinach 10:00-21:00 oraz w niedzielę w godzinach 10:00-18:00. Bilet upoważniający zwiedzanie muzeum kosztuje 45 złotych oraz 25 złotych dla dzieci do lat 15. Przewidziano także bilet rodzinny (2+1) za 100 zł.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.