Magik Y i nowe karty - serwery wspieram.to nie wytrzymały!

Magik Y i nowe karty - serwery wspieram.to nie wytrzymały!

Kiedy w zeszłym roku, Magik Y wyszedł z pomysłem stworzenia swoich własnych kart, sporo ludzi było zaskoczonych. To miał być pierwszy taki projekt w Polsce, ponieważ magik postanowił zebrać pieniądze na polskie karty do gry wyprodukowane w legendarnej fabryce "United States Playing Card Company". Jak dobrze wiemy, suma przekroczyła wyznaczony cel. Teraz nadszedł czas na drugą edycję kart!


Iluzjonista postanowił dalej spełniać swoje marzenia. Po sukcesie pierwszej talii, w tajemnicy przygotowywał projekt odrobinę ulepszonej i bardziej dopracowanej edycji swoich kart. Niestety, lepsza jakość znaczy wyższa cena, ale nieugięty magik wcale nie chce prosić ludzi o zebranie większej sumy pieniędzy. Cel wynosi tyle samo co rok temu, przy pierwszej zbiórce, czyli 38 tysięcy zł, a resztę Y dołoży z własnej kieszeni.
Magik Y Tak wygląda nowe opakowanie kart Y! Na boku możemy zauważyć napis "Designed in Poland".

Magik Y wysłuchał uwag i sugestii osób, które brały udział w poprzednim projekcie. Z tego powodu pojawiła się zmiana serwisu na taki, który od razu zbiera dane do wysyłki. Zmiana zaistniała także wśród nagród, które otrzymujemy za pomoc w zbiórce. Przy odpowiedniej wpłacie pieniędzy możemy otrzymać kurs podstaw iluzji karcianej "Inceptum", w którym Y nauczy nas kilku niesamowitych tricków.
Magik Y Tak wygląda przód karty.


magik y A tak natomiast jej tył.

Według twórcy, pierwsza edycja kart Y zrobiła furorę wśród autorytetów iluzjonistycznych takich jak: David Berglas, Dynamo czy Ben Hanlin.
Jeśli chcecie wspomóc projekt Magika Y lub też po prostu dowiedzieć się czegoś więcej na temat talii i nagród, zapraszamy do wejścia w ten link (oficjalna strona zbiórki) - https://wspieram.to/y
Do tej pory, zebrano już ponad 55% potrzebnej kwoty (stan na 17.08). Co bardzo ciekawe, przez pierwsze godziny od publikacji materiału Y, serwery serwisu wspieram.to nie działały! Dlaczego? Zainteresowanie fanów było tak duże, że masowo zaczęli oni wchodzić na stronę, która została przeciążona i dopiero późnym wieczorem zaczęła dobrze działać.


Jak myślicie, czy projekt znów osiągnie sukces? Podoba Wam się nowa edycja kart? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.