Zwiastun serialu Netflixa z Magdą Gessler podbija internet!

Zwiastun serialu Netflixa z Magdą Gessler podbija internet!

Trzeba to powiedzieć wprost - Netflix to absolutny mistrz jeśli chodzi o prowadzenie profili w mediach społecznościowych i promocję swoich produkcji. Właśnie pokazał to po raz kolejny w zwiastunie szóstego sezonu Orange is the New Black. 


Od rana sieć zalewa masa pozytywnych reakcji na klip promujący kolejny sezon serialu Orange is the New Black. Netflix postanowił po raz kolejny raz zaskoczyć internet i zaprosić do współpracy nikogo innego jak samą Magdę Gessler. Ubrana w pomarańczowy strój wkroczyła do więziennej stołówki i przeprowadziła kuchenną rewolucję. Większość osób, które obejrzały poniższy materiał uważają go za genialną promocję produkcji i po prostu świetny pomysł.Raczej nie trzeba nic dodawać - Netflixowi należą się brawa za zorganizowanie tej akcji. Całe przedsięwzięcie mogło oczywiście nie wyjść i okazać się totalną porażką, ale tysiące udostępnień i prawie milion wyświetleń w kilka godzin pokazują, że było warto.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.