Maffashion wystąpi w ,,Belle Epoque

Maffashion wystąpi w ,,Belle Epoque"

Maffashion od początku 2017 roku opanowuje wszystkie możliwe media i prasę. W niesamowitym tempie rozwija się kariera Julki, a ona sama cały czas pozytywnie zaskakuje wszystkich swoimi działaniami. Jakimi nowinkami tym razem blogerka wzbudziła ciekawość internautów?


Z początku głośno było szczególnie o sukcesach Julii na zagranicznej arenie modowej. Jej stylizacje doceniło wiele prestiżowych magazynów takich jak amerykański Glamour. Tym razem blogerka podjęła się jednak czegoś innego, niezwiązanego z dotychczasową działalnością - mianowicie, spróbowała swoich sił jako aktorka.

O jej roli w serialu dowiedzieliśmy się dosyć niedawno. Wcześniej Maff nic o tym nie wspominała i w sumie wciąż do końca niewiadomo jaką postać i w jakich okolicznościach odegra. O samym ,,Belle Epoque" też wiemy niewiele. Z informacji podanych dotychczas dowiedzieliśmy się, że jest to nowy, polski, kostiumowy serial kryminalny, którego akcja dzieje się we wczesnych latach XX wieku w Krakowie. Premierę zaplanowano na 15 lutego 2017 o godzinie 21:30.

Póki co na swoim kanale YouTube Maffashion opublikowała krótki filmik z planu, w którym skupia się głównie na znaczeniu kostiumów przy nagrywaniu serialu i ogólnie na modzie XX wieku. Porozmawiała o tym z kostiumografami i aktorami i zamieściła fragmenty tych rozmów aby poprzeć swoje zdanie doświadczeniem innych. Jednak to nie wszystko, Maff dodała do filmiku także kilka reżyserowanych scenek zwiastujących westernowy klimat serialu. Tego nie można przegapić!Z niecierpliwością czekamy na premierę i możliwość zobaczenia Julki w telewizji.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.