Maffashion w amerykańskim Glamour

Maffashion w amerykańskim Glamour

Maffashion znana ze swoich outfitów jest nie tylko w Polsce. Jej styl coraz częściej podbija także zagraniczne media. Gdzie tym razem znalazła się blogerka?


Wcześniej mogliśmy widzieć naszą polską ikonę mody w takich magazynach jak New York Magazine czy Elle. Kilka miesięcy temu, podczas New York Fashion Week Maff zaprezentowała się w rockowym looku, w roli głównej z koszulką zespołu Spice Girls. Do t-shirtu dobrała dżinsy z frędzlami przy końcach nogawek, skórzaną kurtkę i właśnie z taką stylizacją udało jej się wystąpić w jednym z wydań znanego powszechnie magazynu Vogue.

maffashion_4-7

Teraz, z tą samą stylówką Julia wylądowała w zestawieniu równie kultowego, amerykańskiego magazynu Glamour. Znalazła się w zestawieniu zatytułowanym ,,We're With the Band" gdzie przedstawione były outfity znanych osób, w których główną rolę odgrywały koszulki z zespołami takimi jak chociażby Queen czy The Rolling Stones. Maff trafiła tam, właśnie ze względu na wyróżniający się top z jej ulubioną kapelą. Obok niej pojawiły się takie sławy jak: Lady Gaga, Kendall Jenner, Kim Kardashian czy Gigi Hadid.

bez-tytulu

Niesamowicie przyjemnie jest widzieć naszą blogerkę w takich ogólnoświatowych zestawieniach. Jest to bardzo duże wyróżnienie. Liczymy na to, że jak najczęściej Julia będzie zajmowała miejsce w tak prestiżowych tytułach.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.