Maffashion twarzą kampanii Guess?!

Maffashion twarzą kampanii Guess?!

Osoby, które obserwują snapa i instagrama Maffashion pewnie już wiedzą o tym, że Julka dzisiaj rano wylądowała w Mediolanie, gdzie… weźmie udział w kampanii reklamowej marki Guess! Dla blogerki współpraca z tak renomowaną, światową marką to prawdziwy zaszczyt – jesteście ciekawi jak Maff radzi sobie w tej roli?


Prawie puste lotnisko, turkot kółek walizki i twarz Maffashion zapowiadającej, że rozpoczyna właśnie ważny projekt, o którym opowie niedługo na snapie – to właśnie widok, który większość z nas zobaczyła, włączając Snapchat dzisiejszego ranka. Tajemnicza zapowiedź blogerki wyjaśniła się niedługo później – została ona zaproszona do wzięcia udziału w kampanii reklamowej dla znanego na całym świecie domu mody Guess. Nie ulega wątpliwości, że propozycja ta jest niezwykle prestiżowa i dzięki niej Maff, która już jest jedną z najbardziej wpływowych blogerek świata, zyska jeszcze większą popularność w jeszcze większym gronie. Serdecznie gratulujemy Julce takiego sukcesu!
Czy znamy już jakieś szczegóły z planu? Maffashion nie bez kozery bywa nazywana królową Snapchata, bowiem możemy na nim znaleźć już całkiem pokaźną kolekcję zdjęć i filmików, na których Julka pozuje w swoim luźnym, żartobliwym stylu. Widać, że praca dla tak znanej marki to dla niej duże wyzwanie, lecz jednocześnie daje jej to ogromną frajdę – świadczy o tym chociażby dziki taniec wystylizowanej Maff przed kamerą. Czekamy na obszerniejszą relację z przebiegu pracy nad kampanią Guess! Co myślicie o udziale Julki w takim przedsięwzięciu? Piszcie w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl