Maffashion odpowiada na zarzuty dotyczące ponownego powiększenia ust

Maffashion odpowiada na zarzuty dotyczące ponownego powiększenia ust

Po całym internecie krąży pełno plotek na temat znanych osób, większość z nich pojawia się tylko i wyłącznie z niedopowiedzeń i bujnej wyobraźni plotkarzy. Często, ciężko jest jednak oskarżanym odpowiadać na takie bzdury, szczególnie jeśli dotrą już do sporego grona odbiorców. Jedną z dziewczyn, które borykają się właśnie z tym problemem jest Maffashion. Zobaczcie co sądzi Julia na temat tego co ludzie piszę o niej w internecie.


Niejednokrotnie Maffashion musiała spierać się ze swoimi oponentami. Julia zawsze powtarza, że masa osób bezpodstawnie oskarża ją o rzeczy, które nawet nie miały miejsca i próbuje doszukiwać się jak największej ilości potknięć i błędów z jej strony. Bardzo często krytyka sprowadza się do wyglądu Julki. Wiele osób zarzuca jej, że retuszuje zdjęcie, że ładnie wychodzi tylko na pozowanych fotkach i tym podobne.

Z czasem szafiarka zdążyła się przyzwyczaić, że ludziom nie zawsze wszystko będzie odpowiadało i szanuje to, jednak na niektóre docinki nie sposób nie odpowiedzieć. Tak na przykład teraz, Maffashion zostało dosłownie wytknięte powiększenie ust po raz kolejny. Julka na swoim Snapie (@maffashion) odpowiedziała na te zarzuty mówiąc, że informacja jest nieprawdziwa, i ludzie tylko wprowadzają innych w błąd pokazując niby ewidentne dowody na wstrzyknięcie sobie kwasu hialuronowego przez Julkę. Na dowód swojego zdania wytłumaczyła nawet działanie tego zabiegu powiększenia ust, i udowodniła, że nierealnym jest, żeby w tak krótkim czasie, jaki zarzucają jej oponenci, powiększyła sobie usta. Mianowicie, ludzie doszukali się różnicy między jej ustami na zdjęciach dzień przed sesją dla Guess a na zdjęciach z tej sesji. Julia tłumaczy, że jest to jedynie efekt makijażu i cały czas zaznacza, że ludzie piszący o tym wykazali się tylko swoją niewiedzą, bo po zabiegu powiększenia ust opuchlizna utrzymuje się przez kilka dni. Maff przypomina także, że kiedy faktycznie dokonała zabiegu powiększenia ust to opowiedziała o nim szczerze swoim obserwatorom, dlatego mówi, że nie widzi sensu czemu tym razem miałaby kłamać. Tym samym Julka zachęca aby nie zarzucać nic nikomu bez wyraźnych dowodów, nie snuć domysłów i powtarza, że takie sytuacje zdarzają się codziennie, więc czasem warto zastanowić się zanim cokolwiek opiniotwórczego napiszemy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.