Maffashion najbardziej wpływową blogerką na świecie!

Maffashion najbardziej wpływową blogerką na świecie!

Największą siłę reklamy mają w tych czasach social media. Ludzie większość czasu spędzają w internecie i chcąc nie chcąc natykają się w nim na promocje nowych produktów czy usług. Bardzo popularne stały się współprace celebrytów z różnymi markami w celu zachęcenia swoich fanów, obserwatorów do zapoznania się z ofertą tych firm. W Polsce mamy bardzo wiele osób promujących znane marki, jednakże nie każdemu udaje się ze swoich wpływów zasłynąć za granicą.


Jedną z osób, które wykorzystują swoje media do reklamowania bardziej lub mniej znanych produktów jest Maffashion. Jeszcze niedawno pisaliśmy o tym, że Julii udało się dostać do kilku powszechnie znanych zagranicznych magazynów, takich jak Vogue czy Glamour. Pojawiła się tam dzięki swojemu fantastycznemu wyczuciu stylu. Więcej na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Bez-tytułu-1024x553

Tym razem jednak polska blogerka zaskoczyła czymś innym. Według raportów podanych przez agencję marketingową Tribe Dynamics Julia Kuczyńska zajmuje pierwsze miejsce w rankingu 20 osób, które w 2016 roku znacznie wpłynęły na sukces najbardziej znanych na świecie marek. W artykule zagranicznego portalu Women's Wear Daily (WWD) zostało wspomniane, że Maff trafiła na pierwsze miejsce notowania mimo jednej z najniższych liczb obserwatorów pośród osób z całego zestawienia. Według informacji podanych przez agencję kwota jaką dzięki Julii zarobiły znane firmy wynosi około 64,8 milionów dolarów. Z taką kwotą Polka zdecydowanie wygrywa z konkurencją, mimo tego, że ta cechuje się milionową liczbą obserwatorów i większa rozpoznawalnością.

Bez tytułu

Gratulujemy Maffashion takich sukcesów na arenie międzynarodowej i wierzymy, że jest to dopiero początek jej działalności na tak dużą skalę.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.