Maffashion i Littlemooonster96 z milionem followersów na Instagramie!

Maffashion i Littlemooonster96 z milionem followersów na Instagramie!

1 kwietnia w Internecie zaroiło się od fejkowych informacji na najróżniejsze tematy – właśnie do tego sprowadza się przecież istota Prima Aprilis. Okazało się jednak, że dwie z tych informacji wcale nie są fałszywe – Littlemooonster96 i Maffashion praktycznie równocześnie zdobyły próg miliona obserwujących na Instagramie. Serdecznie gratulujemy! Chcecie zobaczyć, jak Królow mediów społecznościowych podziękowały swoim fanom?


O tym, że Angelika zbliża się do miliona obserwatorów dowiedzieliśmy się po raz pierwszy z Instagrama Stuu, który starał się pomóc koleżance w zdobyciu tak ważnego progu. LM96 opowiadała nam o tym również na swoim Snapchacie, mówiąc, że ma to dla niej ogromne znaczenie i że z niecierpliwością wyczekuje na tę chwilę. Tuż po wybiciu miliona blogerka wstawiła na Instagrama zdjęcie stanowiące podziękowanie dla wszystkich osób, które pomogły jej w osiągnięciu tego sukcesu. Zdjęcie to od razu zalała fala gratulacji od fanów – przyłączamy się do nich!WE MADE IT 😱 1 MILLION FOLLOWERS 😍🔥 DZIĘKUJĘ WAM BARDZO, NADAL W TO NIE WIERZE!!!


Post udostępniony przez Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)


Julia pozostała w konwencji Prima Aprilis i wraz z Czarkiem przygotowała tatuażowy prank – napis „Julia jedna na milion” na plecach Czarka robi wrażenie! Blogerka podziękowała również swoim fanom w formie, którą lubi ona najbardziej, czyli na Snapchacie. Ze snapów Maff mogliśmy dowiedzieć się o początkach jej kariery w blogowaniu i o jej drodze do miliona. Zapewniała nas ona również o tym, że naprawdę warto podążać za marzeniami, bo one się spełniają – jak widać na jej przykładzie. Co więcej, blogerka pogratulowała także Angelice, która osiągnęła ten próg praktycznie równocześnie. Jeszcze raz – serdecznie gratulujemy obu dziewczynom!
 

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl